לשיחת מיסטיקה על מזלות עם מומחים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

כולנו יודעים מה זה מזלות, אך ניכר שהרבה מאוד לא מבינים את המשמעות שלהם לעומק. מהם שניים עשר המזלות, למה בדיוק הם משמשים? מה הסמלים שלהם מייצגים, ומדוע הם נקראו בשמות שלהם? ומה הקשר שלהם אל כוכבי הלכת – ויותר מזה – מה הקשר שלהם אלינו? מזלות הם נושא שיש לו היסטוריה מרתקת וארוכה, והם בהחלט דבר שמעניין מאוד להכיר מקרוב – זה יכול גם מאוד להועיל.

 

ובכן, מזלות, או כמו שהם מכונים – הזודיאק (ביוונית), הם בעצם דימוי ציורי של כוכבי השמיים וקבוצות הכוכבים שבשמיים. כמו שאתם יודעים, יש שניים עשר מזלות, שכן, אפשר לחלק את מפת השמיים לשניים עשר חלקים, כאשר בכל חלק יש קבוצת כוכבים אחרת. כמובן, שהרצועה שמחלקת את השמיים אינה נראית לעין, אך היא עוזרת לנו למפות אותם בצורה טובה הרבה יותר.

 

הרצועה למעשה עוברת במישור המילקה, או במילים אחרות – שביל החלב, והיא מצוירת בצורה מעגלית לאורך המישור. המשמעות העיקרית של הרצועה היא המסלול של השמש כמובן – הרצועה הייתה משמשת את האסטרונומית עוד בעת העתיקה, ובעבור הצופה מכדור הארץ – המסלול של השמש עובר דרך הרצועה הזאת – ומכאן הגיע הצורך לסרטט אותה, והיא משמשת עד היום.

 

אז איך זה קשור אל מזלות אתם בוודאי שואלים. ובכן, כאשר אנחנו אומרים שחודש מסוים נמצא “במזל” מסוים, כמו למשל שהחודש הזה נמצא במזל דגים (ומכאן מי שנולד בתאריך הזה הוא מזל דגים), הכוונה היא שהשמש נמצאת בקבוצת הכוכבים הנוכחית – בקבוצת הכוכבים של מזל דגים. למעשה – לפי זה נקבעים המזלות שלנו – לפי זה אנחנו יודעים מהו המזל האסטרולוגי שלנו – שזה מופלא.

 

מה שמאוד יפה בדבר הזה, הוא שגלגל המזלות קיים עוד מהעת העתיקה – אפשר לראות ממצאים עתיקים של סירטוטים של הגלגל האסטרולוגי –  זאת למעשה תורה כל-כך קדומה, חוכמה כל-כך קדומה ומופלאה, שמשמשת אותנו עד עצם היום הזה. עליכם להבין כי לוח הזמנים בו משתמשים האסטרולוגים הוא כבר בן מעל ל-2000 שנה, שכולו מבוסס על מיקום גרמי השמיים, חישובי הכוכבים ועוד.