ייעוץ בטלפון בתחום המיסטיקה 

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

בגוף שלנו מרכזי אנרגיה רבים, האחראים על תפקידים שונים בגופנו. מרכזי האנרגיה שואפים תמיד להיות באיזון על מנת להגיע למצב של בריאות מיטבית – נפשית ופיזית. על פי המיסטיקה כל בעיה שהיא – בין אם מדובר בכאבים, בין אם מדובר במחלה, בין אם מדובר במגבלה או בקושי פיזי כזה או אחר – מגוון הבעיות השונות בגופנו נובעות מלחתכילה ממצב של חוסר איזון אנרגטי בגוף.

 

סוגים שונים של גישות במיסטיקה דוגלים בשיטת הצ’אקרות – לפיה בגופנו קיימים שבעה מרכזים שונים של אנרגיה – שבעת מרכזי הצ’אקרות – הפרוסות לאורך עמוד השדרה שלנו. מרכזי הצ’אקרות השונים קולטים אל תוכם את אנרגית היקום, ובכך מובילים את האיברים השונים שבגופנו למצב של איזון תקין.

 

על-פי המיסטיקה, הסוגים השונים של הצ’אקרות הם –

 

צ’אקרת מקלעת השמש – הצ’אקרה האחראית על תחושות הבטן, על הרגשות הפנימיים, על האמת שלנו. היא משפיעה על איך שאנחנו תופסים את עצמנו – ואיך אנחנו מעריכים את עצמנו. פיזית היא קשורה למערכת העיכול, למעיים, לכיס המרה ויותרת הכליה. מצבים לא מאוזנים הם אכילת יתר, התמכרויות לאלכוהול, למזון, לסיגריות, דכאונות, פסימיות, חוסר יציבות.

 

צ’אקרת הבסיס – מחברת אותנו לאדמה, משפיעה על תחושת הביטחון שלנו, על התפיסה שלנו, על הרצונות הקיומיים שלנו. היא משפיעה על הכליות, הדם, העצמות ועמוד השדרה עצמו. מצבים של חוסר באנרגיה יובילו לחוסר ביטחון, תחושה של חוסר שייכות, בדידות, ניכור. מצבים של אנרגיה מאוזנת הם ביטחון גבוה, משפחתיות, שמחה, הכלה.

 

צ’אקרת המין – קערת האגן – ממנה החיבור לכסף, לשפע, לדחפים, ליצירתיות, קשורה בשלפוחית השתן. חוסר איזון אנרגיה בה גורם לחומריות רבה מאוד, ואילו במצב המאוזן – היא הופכת אותנו ליצירתיים וריווחיים במיוחד.

 

צ’אקרת הלב – החיבור הראשי אל מרכז הרגשות שלנו. קשורה בכל היכולת שלנו להביע רגושת, לשתף ברגשות, לאהוב, לסלוח, לרחם. מצב של חוסר איזון אנרגטי בה מוביל ללב שבור, כעס, תסכול. חוסר הכלה.