יועצים מיסטיים בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

מיסטיקה משמשת את האנושות עוד משחר ההיסטוריה. אל המיסטיקה אנחנו פונים במצבים שונים, כמו כשאנחנו מרגישים חוסר ודאות, בלבול, חששות, כשאנחנו זקוקים להכוונה והדרכה, כשאנחנו רוצים למצוא את נקודת האור בחיים, את המשמעות שלנו, את הדרך שלנו אל ההגשמה העצמית. מיסטיקה כאן בשביל להכווין, להדריך ולענות לנו על השאלות הקריטיות ביותר בחיים שלנו.

 

מיסטיקה גורמת לנו להתבונן באני הפנימי שלנו, אל תוך הנפש שלנו, ולעשות עם עצמנו חשבון נפש. היא גורמת לנו להבין שעלינו להפסיק להאחז ברצונות החומריים שלנו, וכי החומר לא ימלא אותנו לעולם – אנחנו לנצח נרגיש ריקנות אם נמשיך להתעסק בחומריות. לעומת זאת, הדבקות ברוחניות, היא זאת שתמלא אותנו מבפנים ותגרום לנו להרגיש טוב עם עצמנו בסופו של דבר. ועל כן, יש לדבוק ברוחניות.

 

מיסטיקה היא למעשה אנרגיה שבאמצעותה אנחנו יכולים לקבל מידע מן העולם שמעבר, מידע מעבר לתודעה שלנו. אנחנו רגילים לחיות חיים חומריים ואנחנו לא רואים את מה שמעבר לתודעה שלנו, אנחנו מקבלים הכל כמובן מאליו. בעזרת המיסטיקה אנחנו יכולים לשים לב לדברים שונים, שמסתתרים בעומקי התת-מודע שלנו. אנחנו יכולים לתפוס את העולם בצורה אחרת לחלוטין.

 

ייעוץ מיסטי אמיתי ומקצועי יגרום לנו למלא את כל החללים הריקים שנוצרו בתוכנו, הוא יגרום לנו בסופו של דבר לצאת עם הרגשה של שלמות, של ייחוד עם היקום, של סימטריה. ייעוץ טוב יגרום לנו להפסיק לתלות את עצמנו ואת השמחה שלנו בהנאות החומריות, אלא תמיד לחפש אחר המעבר, אחר העומק והתוכן שקיימים בחיים, אחר הרוחניות, הנפש.

 

באמצעות הקבלה והתקשור, המיסטיקן מצליח ליצור איחוד בין העולם שמעבר, עולם הרוח, לבין עולם החומר, הוא מצליח ליצור מאין “שער” שמאפשר לאותה האנרגיה פתח לעבור ולחלחל, ובכך להשפיע על המטופל ועליו. בסופו של דבר, האנרגיה הזאת משפיעה על המטופל, מכווינה אותו, מביאה אותו למצב של הארה והבנה תודעתית ותפיסתית שמשנה את החיים שלו.