הסרת חסימות, אנרגיה, הסרת כישופים, מאגיה, ומיסטיקנים מומחים בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

הילה היא מושג מאוד מהותי בגישות שונות רבות של מיסטיקה. הילה היא שדה אלקטרומגנטי עוצמתי שמשקף את רמות האנרגיה של אדם במצב נתון. צבעה של ההילה, העובי שלה, הנראות שלה והעוצמה שלה – כל הפרמטרים האלה משתנים בהתאם למצב האנרגטי הקיים בגוף בזמן נתון, אולם, ייתכן כי ההילה תשאר כפי שהיא לזמן רב יותר.

אם כן, לפי גישות מיסטיקה, ההילה מעידה באופן ישיר על רמות האנרגיה בגוף ועל המצב האנרגטי בו טמון אותו האדם כך שלמשל הילה חלשה מעידה על רמות אנרגיה נמוכות. בהילה ניתן לחוש ברמה התדרית וניתן אף להרגיש אותו במגע במקרים של אנרגיה חזקה. קיימים אנשים היכולים לראות את ההילה בבירור, ואלה ניחנו עם חושים בשביל כך.

צבעי ההילה מעידים באופן ישיר על מצב האנרגיה בגוף, ולכל צבע משמעות וייצוג אחר.

הילה לבנה – הילה זוהרת, מעידה על רוחניות, טוהרה, איזון נפשי, רוגע, שלווה.

הילה שחורה – חולי מסוים, מצב לא טוב, משהו לא בסדר. היא יכולה להעיד על כאבים או מחלה מסוימת, ואכן רוב האנשים שמקיפה אותם הילה שחורה יתלוננו על תופעות לוואי מוסימות.

הילה אפורה – הילת מעבר בין הילה לבנה לשחורה – לטובה או לרעה. מעידה על שינוי אנרגטי קיצוני בגוף, יכולה להעיד על תחילה של מחלה או כאבים.

הילה אדומה – מעידה על המון מרץ, אנדרנלין, אנרגיה גבוהה מאוד. נפש בריאה, חיוניות.

הילה צהובה – מעידה על רמה רוחנית גבוהה מאוד, מצב של איזון אנרגטי, קדושה. היא נראית בדרך כל אצל מורים רוחניים, אנשי רוח ואנשים בדרגה רוחנית גבוהה מאוד.

הילה ירוקה – מעידה על רמה בריאותית גבוהה – אדם בריא בגוף ובנפש, אדם חיוני מאוד, אוהב את החיים, אוהב את הסביבה, אכפתי.

הילה כחולה – הילה שקשה להבחין בה, גם היא מעידה על רמה רוחנית גבוהה והיא סימן טוב המופיע לעיתים רחוקות.

הילה סגולה – הילה עוצמתית ביותר, מסמלת רוחניות ברמה גבוהה מאוד והיא מופיעה רק אצל אנשים בעלי אנרגיה רוחנית גבוהה מאוד.

הילה כתומה – הילה כתומה מעידה על יצרים חזקים שקשה לאדם לשלוט בהם.

אם כן, עלינו תמיד לשאוף לאזן את רמות האנרגיה בגוף שלנו. גישות שונות של מיסטיקה מציעות לנו דרכים שונות ומיוחדות על מנת להגיע למצב של איזון אנרגטי. לא רבים האנשים המסוגלים לראות בבירור את ההילה, אך מטפלים רבים למדו לחוש ולהרגיש אותה ברמה התדרית ואף יש מכשירים אלקטרוניים הייעודים לכך.