מיסטיקנים שיתנו לכם ייעוץ מקצועי בכל הקשור לחיים שלכם חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

בתחומי מיסטיקה, המושג הילה והא מושג שמיוחסת לו חשיבות רבה. ההילה היא למעשה השדה האלקטרומגנטי המקיף את כל היצורים החיים מכל כיוון. בהרבה תחומי מיסטיקה ההילה מסמלת קדושה וכוח רוחני עוצמתי, איך יש גישות מיסטיקה לפיהן לכולם יש הילה – לכל היצורים החיים. להילה בתחומי מיסטיקה יש צבעים שונים, ולכל צבע של הילה יש חשיבות משלו. חלק מן הגישות של מיסטיקה רואות בצבע ההילה הקשר למצב הרגשי בו נתון אותו האדם. בהילה של אדם על פי מיסטיקה, ניתן לחוש ע”י מגע כף היד.

המושג הילה עוד היה מוכר מתקופת מצרים העתיקה – והמצרים ציירו אנשים אותם מקיפה הילה בצבעים ועובי שונה בכתבים העתיקים. גם בספר התנ”ך ובספרים עתיקים אחרים מתרבויות שונות בעולם, תואר המושג הילה. מכאן ניתן להסיק, שהייתה קיימת מוסכמות חברתית בין כל התרבויות לגבי קיומה של אותה הילה המקיפה את היצורים החיים. לפיכך, מושג ההילה קיים כבר מזה שנים רבות, עוד משחר ההיסטוריה – ועל כן מהווה נושא מאוד משמעותי כשמדברים על מיסטיקה ודרכי מיסטיקה שונות.

כפי שצוין, ההילה היה שדה אלקטרומגנטי המקיף את כל היצורים החיים – ההילה משתנה בעוביה, בצבעה ובהיקפה. ההילה היא למעשה האנרגיה העוצמתית העוטפת אותנו, ועל כן היא באה בצורה של אור מסוים – התפרצות גבוהה של אנרגיה. זוהי למעשה מעטפת אנרגטית.

צבע ההילה, מושפע מן האנרגיה המציפה אותנו, האנרגיה השולטת בנו. כך שלמשל כל הרגשות שלנו, משפיעים באופן ישיר על צבעה של ההילה – שכן, הרגשות שלנו בעלי השפעה אנרגטית גבוהה מאוד. ניתן לראות את ההקבלה בין צבע האנרגיה לסוג האנרגיה גם באבני קריסטלים שנעשה בהם שימוש רחב בנושאים שונים של מיסטיקה – צבעם של אבני הקריסטלים גם הוא מעיד על האנרגיה התמונה בתוך הקריסטל, והשימוש בקריסטלים נבחר על פי צבעם – שכן לכל צבע מיוחסות תכונות אחרות.

ההילה מתגבשת אצל כל יצור חי עד גיל שנתיים והחל מגיל שנתיים מתחילים לחול בהילה של האדם שינויים רבים – בין אם הם לטובה ובין אם הם לרעה. אנחנו צריכים להיות מודעים למצב ההילה שלנו, שכן מצב ההילה שלנו משפיע עלינו כרגע. ההילה משקפת בסך הכל את רמת האנרגיה שקיימת בתוכנו, ועל מנת לאזן את ההילה שלנו, עלינו תמיד לשאוף לאזן את רמות האנרגיה שלנו.