לשיחת מיסטיקה מרתקת חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

קשה לחשוב על מיסטיקה מבלי לדמיין בראש את כדור הבדולח. כדורי בדולח הם בין הדברים שהכי מזוהים עם מיסטיקה, ומספיק רק להזכיר את המילה מיסטיקה וצצה התמונה בראש של אישה מסתורית עם כדור בדולח. מה הסיפור של כדורי הבדולח, מהיכן הם הגיעו, ולמה מיוחסים להם תכונות ניבואיות? ממה הם עשויים, וממתי התחיל השימוש בהם? שאלות כאלה ואחרות צצות בראשנו כאשר אנחנו חושבים על כדורי בדולח בהקשר של מיסטיקה.

 

אם כן, כדור בדולח בפשוטו הוא כדור שעשוי מבדולח או מזכוכית. בדולח הוא זכוכית המכילה מתכת כבדה, לרוב מסוג עופרת. כדורי הבדולח משמשים ושימשו מאז ומתמיד בתרבויות השונות ככלי עיקרי לניבוי עתידות, ואכן, הסימבול של כדור הבדולח הוא הדבר המוזהה ביותר עם ניבוי עתידות שאנחנו מכירים. דמותה של מגדת העתידות המסתורית שקוראת בכדור הבדולח תמיד נמצאת בראשנו כאשר אנחנו חושבים על מיסטיקה.

 

השימוש בכדורי בדולח לפי מיסטיקה, נעשה תוך אמונה כי הצופים בכדור בדולח, מגדי העתידות, יכולים לפרש את ההשתקפויות או הדמויות המופיעים בכדור על מנת לחזות את העתיד. למעשה, ההתבוננות בכדור מראה למתקשר דמויות או תרחישים הנגלים אליהם דרך הכדור ובכך הם מאפשרים להם לקבל מסרים לגבי העתיד ומה שיהיה בעתיד. ניתן לומר שכדור הבדולח הוא כלי תקשור – דרכו ניתן לתקשר עם העולם שמעבר, עולם הנסתר.

 

על פי האמונה, הסתכלות ממושכת בכדור הבדולח מכניסה את המתקשר לטראנס –  מצב של תודעתת על, בו הם יוצרים קשר עם ישויות עליונות ומתנתקים מין העולם החומרי והגשמי בו אנחנו חיים. כדור הבדולח למעשה מהווה תווך, צינור, המקשר בין העולם החומרי לבין העולם הרוחני, והמתקשר יכול לחוות את העולם הרוחני בעולם הגשמי ובכך לצבור את המידע ולהעביר אותו אל השואל.

 

המידע העובר אל המתקשר לא תמיד ברור במיוחד, לעיתים מדובר בשיקופים מעורפלים לחלוטין, ועל המתקשר להיות מנוסה מאוד על מנת להבין בדיוק מה הייתה הכוונה של הישויות העליונות, מה הם ניסו באמת לומר, מה מסתתר מתחת לשורות. בנוסף לכך, הרבה פעמים לא באמת ניתן לחזות את העתיד דרך כדור הבדולח, והשיקוף שבו אינו מובן, ואינו מתקשר אל העתיד של האדם.