הסרת קללות ופתיחת חסימות בשיחות טלפון עם מיסטיקנים מומחים:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

על פי מיסטיקה, קללה כפשוטה היא איחול למאורעות רעים על מי שמוטלת עליו הקללה. הקללה יכולה להעשות באופן ישיר לאלוהים או למלאכים בעזרת תקשור – וזאת במטרה לפגוע במקולל – בין אם זה בבריאות שלו, בשלום הבית, בזוגיות, במשפחה, בפרנסה ועוד. הקללה קיימת עוד משחר ההיסטוריה ואנשים משתמשים בה על מנת לפגוע באנשים אחרים בעיקר בגלל צרות עין.

 

מיותר לציין שהקללה היא דבר מגונה ושלילי לחלוטין על פי מיסטיקה, והשימוש בה הוא תמיד יהיה שלילי ופוגעני כלפי כל הצדדים הלוקחים בכך חלק. מי שמשתמש במאגיה שחורה ובקללות, יסבול הרבה מכך לאחר מכן. אין שום בעיה שאי אפשר לפתור בעזרת מאגיה לבנה על פי מיסטיקה, ונקיטת אמצעים קיצוניים כמו קללה זה מעשה מגונה בהחלט.

 

על פי התנ”ך, לקללה יש חשיבות רבה מאוד, והיא ממש לא דבר של מה בכך – לקללה יש משקל והשפעה רבה מאוד על האדם, ויש לה כוחות הרסניים במיוחד, ולכן, הטלת קללה על אדם היא מעשה חמור ביותר. הדבר הכי חמור בקללה הוא שיש לה כוח מאגי לשנות את המציאות – כלומר, להתערב בעבודת האל – שזה איסור מוחלט. אלה דברים שהם רחוקים מלהיות העסק של בני האדם ועל בני האדם להתרחק מן המאגיה השחורה כמו מאש שכן זה לא תחום העיסוק הראוי לבני האדם.

 

בספר שמואל ב’ אף ניתן לראות כי אלוהים מטיל קללה על דוד לאחר שגרם לאישה לבגוד בבעלה שיצא למלחמה. הקללה שמוטלת על האדם אינה תשפיע על האדם עצמו ישירות, אלא על המשפחה שלו – ועל הצאצאים שלו. וזה מה שעוד יותר מחמיר את השפעתה של הקללה. מדובר כאן בעונש לדורות, לא אתה תסבול מן הקללה, אלא הצאצאים שלך.

 

בדיוק מהסיבה הזאת, הקללה היא כה חמורה. גם אם היא מופנית כלפי אדם ספציפי, היא לבסוף תשפיע לדורות שלו, על הילדים שלו, על הנכדים שלו. זאת לא דרך להתנקם באדם דרך הילדים שלו – הם לא אשמים בשום דבר, ויש הרבה מאוד דרכים לפתור מחלוקות וסכסוכים בלי לעשות שימוש במאגיה שחורה. אנשים עושים שימוש במאגיה שחורה בחוסר אחריות מוחלט, והם לא מבינים עד כמה זה מסוכן.