מיסטיקניות נותנות לכם שירותי ייעוץ טלפוני 24 שעות 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

גישות רבות של מיסטיקה עושות שימוש מאוד ניכר במושג הילה, ועל פי גישותיה השונות של מיסטיקה להילה שמקיפה אותנו יש משמעות רבה מאוד והשלכות רבות עלינו, על מצבנו ועל המצב האנרגטי בו אנחנו נמצאים ברגע נתון. אומנם אין מוסכמות חד משמעית לגבי ההילה בגישות השונות של מיסטיקה, והיא יכולה מעט להשתנות במהותה מגישה לגישה – אך מה שמקובל להסכים עליו הוא שההילה היא למעשה שדה אלקטרומגנטי המקיף את היצורים החיים.

 

המושג הילה הוא מושג עתיק יומין של מיסטיקה, ועוד מימי מצרים העתיקה ניתן לראות ציורים של אנשים שסביבם הילה המקיפה אותם. אפילו בתנ”ך, בכתבי העת הסינים ובתרבויות שונות ומגוונות בעולם ניתן לראות תיעוד ותזכור למושג הילה – מה שאומר שהמודעות למושג הזה הייתה אוניברסלית ופופולרית מאוד – וכל תרבות פירשה אותו בצורה מעט שונה.

 

למשל, ביהדות, ההילה קיימת אצל אנשים קדושים בעלי כוח רב עוצמה. גם במעמד לוחות הברית, כאשר משה עמד על הר סיני, מתואר שהילה עטפה אותו – שכן הוא היה במעמד רוחני גבוהה מאוד. ההילה היא למעשה אומדן של רמות האנרגיה, וכיוון שרמות האנרגיה הרוחניות גבוהות מאוד זה בא לידי ביטוי באור עוצמתי, בדיוק כפי שברק מאיר בעוצמה בגלל התפרצות האנרגיה.

 

על פי גישות אחרת של מיסטיקה, ההילה היא השדה האקלטרומגנטי העוטף את כל היצורים החיים באשר הם, בלי קשר אל מצבם הרוחני. ההילה היא מעטפת אנרגטית – כלומר היא ביטוי משמעי אל האנרגיה הנמצאת בגוף בזמן הנתון – בדיוק כמו באבני קריסטלים שצבעם נקבע על פי סוג ורמות האנרגיה שבהם.

 

אם כן, צבעה, עוביה ונראותה של ההילה משתנות בהתאם למצבים הנפשיים בהם טמון אותו הבעל חיים, ונקבעות על פי האנרגיות השולטות בו באותו הרגע. רמות האנרגיה של האדם כמובן יכולות להשתנות בכל רגע נתון, אך לעיתים פשוט עופפת את האדם הילה מסוימת שקשה מאוד להוריד ולשנותה. ההילה משקפת לנו את מצבנו הבריאותי והנפשי ועל כן יש לייחס לה חשיבות רבה – כאשר מצב ההילה חריג נדע שרמות האנרגיה שלנו בגוף אינן מאוזנות.