רוחניות אמיתית ממיסטיקנים שיתנו לכם להגיע להגשמה עצמית בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

כשמדברים על מיסטיקה, למעשה מטרת העל היא להגיע לרמה רוחנית גבוהה ובסופו של דבר אל ההגשמה העצמית. מיסטיקה עושה שימוש בחיבור אל העולם שמעבר, העולם הרוחני, באמצעות דרכים שונות, על מנת ליצור איזשהוא תווך מסויים ביננו לבינו. באמצעות מיסטיקה אנחנו מגיעים להארה הרוחנית, לקבלת מודעות עליונה, הגשמה, קבלה ונתינה, חיוביות.

 

מיסטיקה היא מה שמביא הרבה מאוד אנשים לחשוב מעבר למה שהם חושבים ביומיום. אנשים ביומיום עסוקים בלחיות את החיים, עסוקים בעבודה, בבעיות, בצרות, בכסף. אנשים מונעים מצרכים חומריים, אנשים כל הזמן במירוץ אחר הזמן ואחר החומר. אין להם את הזמן לעצור כמה רגעים, לחשוב על עומקם של דברים. הכל נראה לאנשים כמובן מאליו, והם לא מצליחים לראות את הקסם שבדברים.

 

ואז, באותם הרגעים שחווים חוויות לא רגילות, נזכרים במיסטיקה. המיסטיקה גורמת לאדם להכנס לפרופורציות, ולראות דברים בצורה אחרת. לזכור שיש כאן עוד עולם, עולם שמעבר לעולם הגשמי, ושאנחנו לא לבד. ככל שמתעסקים יותר במיסטיקה, האדם מגיע לתודעה גבוהה הרבה יותר, ורואה את העולם בצורה שונה לחלוטין. פתאום הדברים כבר לא נראים לנו מובנים מאליהם, אלא מורכבים הרבה יותר.

 

מיסטיקה עוזרת לאנשים להתחיל לברר בירורים, לחקור דברים לעומק, לחקור את האני הפנימי שלהם – מה המטרה שלהם בעולם, מה המקום שלהם בעולם, לאן בדיוק הם רוצים להגיע. התבוננות אל פנימיות הנפש. אנשים מבינים שאי אפשר באמת להאחז ברצונות החומריים שלהם, שהרדיפה אחר החומר לא תוביל בסופו של דבר לשום דבר, היא לא תוביל אותם אל האושר. היא רק תשאיר אותם עם תחושה של ריקנות.

 

הרוחניות היא לא בהכרח דבר דתי. רוחניות היא לא מושג מופשט, ואפשר לקחת אותה לכיוונים שונים. הרוחניות באה לידי ביטוי בדרכים שונות אצל כל אחד. בעבר, רוחניות הייתה בהקשר של דת, אך כיום, כל הקשור במיסטיקה בסופו של דבר מתעסק ברוחניות – בכל מה שאין לו ביטוי גשמי, פיזי, אלא רק תודעתי ותפיסתי.