תחזית מיסטיקה עם קריסטלים גם בטלפון עם המיסטיקנים שלנו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

הקריסטלים הם כלי מאוד נפוץ בכל תחומי המיסטיקה והמשמעות שלהם בלתי מתבטלת. הקריסטלים הם אוצרות הטבע, הם מקורות אנרגיה מופלאים שהטבע נתן לנו, וכמעט אין תחום במיסטיקה שלא עושה שימוש בקריסטלים. מהם הקריסטלים? מה המהות שלהם וכיצד משתמשים בהם? מה ניתן ללמוד מהם?

 

אם כן, הקריסטלים הם אוצרות של הטבע והם אבני היסוד של המיסטיקה. במשך מיליוני שנים הטבע השקיע אנרגיה עצומה על מנת לגבש את הקריסטלים וליצור את המבנה המסודר והמדהים שלהם.

 

כל אבן, גם האבן הפשוטה ביותר שמונחת על המדרכה שברחוב, היא יצירת מופת של הטבע. מה שהאבן הזאת הייתה צריכה לעבור בשביל להפוך לאבן, הוא הרבה יותר מורכב ממה שאנחנו חושבים. היקום השקיע אנרגיה רבה מאוד באבן הזו על מנת לגבש אותה לצורה בה היא נמצאת. האבן הזו היא מעשה בריאתו של היקום, וריכוז האנרגיה שנמצא בה הוא גבוה מאוד, ועל כן, עלינו להעריך את האבנים ולהבין את החשיבות שבהן, כמו כל תוצר של היקום.

 

אך מקומם של הקריסטלים במיסטיקה הוא מיוחד בצורה יוצאת דופן. מה שמייחד את הקריסטלים ומבדיל אותם משאר האבנים, הוא הסדר הפנימי הנמצא בתוכן, והצורה המאוד ברורה המרכיבה אותן. הקריסטלים הם חומר גביש מגובש ומוצק ולהם יש סדר קבוע של יסודות בתוכם והם בעלי צורה גיאומטרית סימטרית.

 

כל אבני החן המשובצות בתכשיטים השונים מורכבות מקריסטלים למעשה. יהלום הוא גם דוגמה לקריסטל מגובש. יש מגוון עצום של קריסטלים שונים ומיוחדים בטבע, ולכל קריסטל האופי, הצבע, הייחודיות והמשמעות שלו, וכל קריסטל אוגר בתוכו סוג אחר של אנרגיה מתפרצת. בכל קריסטל אנחנו יכולים להשתמש בצורה שונה ולמטרות שונות במיסטיקה.

 

כפי שצוין, הקריסטלים מגיעים בצורות שונות, ברמות אנרגיה שונות ובצבעים שונים. על מנת ליצור את הקריסטלים, היקום השקיע כמויות אדירות של זמן (מדובר כאן בתהליכים של מיליוני שנים!) ובכמויות אדירות של אנרגיה של לחץ וכל זאת על מנת לגבש וליצור את המבנה המסודר והמדהים של הקריסטלים. כל האנרגיה העצומה האגורה בתוך הקריסטלים יכול לסייע לנו ולשמש לנו כעזר במטרות שונות ולצרכים שונים, ועל כן נעשה שימוש רב מאוד בקריסטלים בכל התחומים הקשורים במיסטיקה, ולקריסטלים סגולות רבות לאין שיעור.