הסרת עין הרע, והסרת כישופים, הסרת חסימות ועוד חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

עין הרע – מה זה בכלל? עין הרע היא מושג מאוד נפוץ בתחום של מיסטיקה, שבוודאי יצא לכם להתקל בו לא אחת. עין הרע היא לא דבר מוגדר מאוד – אפשר לומר שהיא התפרצות של אנרגיה שלילית שנמצא עלינו. עין הרע זה כל רצון להסב לנו רע, זה כל רצון לפגוע בנו, זה כל רגש של קנאה נגדנו. הרבה מאוד פעמים אנחנו נמצאים במצב בו אנחנו מרגישים שהכל פשוט הולך נגדנו.

 

הרבה מאוד פעמים אנחנו מרגישים ששום דבר לא מצליח לנו, שמשהו רודף אותנו. מצב כזה זה מצב של עין הרע – מישהו מנסה לעשות משהו נגדנו, מישהו רוצה ברעתנו. לפי מיסטיקה, עין הרע היא כל האנרגיות השליליות המוטלות עלינו ומשפיעות עלינו. אם מישהו רוצה לפגוע בנו, אם מישהו רוצה להזיק לנו – הוא למעשה מטיל עלינו את העין הרע.

 

הרבה מאוד פעמים אנשים רואים שאנחנו עושים משהו ומצליח לנו, שקנינו משהו חדש, שקיבלנו משהו טוב – וזה פשוט מאוד עושה להם רע. הצרות עין שלהם, היא מה שגורם לעין הרע להופיע, והאנרגיות השליליות שהם מטילים עלינו הן מה שגורם לדברים ללכת בצורה לא טובה, הן מה שמכשיל אותנו בדרכנו, הן מה שגורם לכל דבר ללכת בצורה רעה, וחייב לטפל במצב כזה.

 

מהסיבה הזאת, מיסטיקה רואה חשיבות רבה מאוד בהסרת עין הרע וזאת על מנת לנהל אורח חיים תקין ובריא. כל עוד לא טיפלנו בעין הרע, כל עוד לא הסרנו אותה, היא תמשיך לרדוף אותנו על בסיס יומי ולא יהיה לנו איך לחמוק ממנה. על כן, חובה עלינו לגשת מיד במידה ויש חשד מסוים להסרה של עין הרע, וזאת על מנת לחזור לתלם, לחזור לעצמנו, לחזור למי שאנחנו היינו.

 

חשוב מאוד לפנות לאדם אמין ככל שיהיה, אדם שמאוד בקיא ומבין את הנושא הזה, אדם עם ניסיון. הסרת עין הרע זה דבר מאוד לא פשוט, ולא כל אחד יכול לעשות זאת. הרבה מאוד אנשים יכולים לומר שהם הסירו לכם את העין הרע בעוד שזאת לא האמת – שכן מדובר בפעולה מורכבת ומסובכת. אפשר לעשות זאת באמצעות טקסים וכמו כן גם באמצעות קמעות מסוימים.