המיסטיקנים שלנו יתנו לכם ייעוץ טלפוני מתקדם בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

החוש השישי הוא מה שמביא את התחום של מיסטיקה לידי ביטוי. על מנת לחוש במיסטיקה ובקיומה, חייב את החוש השישי – שכן מיסטיקה עוסקת בכל מה שמעבר לתפיסה האנושית, מעבר למערכת החושים הפיזית. זה נשמע לנו תמוהה, שכן איך אפשר לחוש במשהו ללא החושים הפיזיים שלנו – ראייה, שמיעה, דיבור, מישוש וריח?

 

אך אם נשים לב, כל תחום של מיסטיקה עוסק בדיוק בדברים שלא ניתן לתפוס באמצעות החושים הפיזיים, בדיוק מהסיבה הזאת החוש הזה מוגדר כ”תפיסה על-חושית”, שאכן, מדובר בדבר על-חושי, כלומר, מעל החושים הפיזיים שקיימים אצל בני האדם. אנשים בעלי תפיסה על-חושית, יכולים לראות את הנסתר, את מה ששאר בני האדם בכלל לא יוכלו להבחין בו.

 

התפיסה העל-חושית יכולה להפחיד ולהקשות מאוד על האנשים שקיבלו אותה, שכן היא הופכת אותם לשונים מאוד משאר בני האדם. כך למשל, מתקשרים, חשים ברוחות המתים, שזאת חוויה מאוד מפחידה. ההתמודדות איתה קשה מאוד, ופעמים רבות זה מוביל את המתקשרים למשבר וסבל, ולוקח המון זמן עד שהם מצליחים להתגבר על התחושה הזאת, וללמוד להשתמש בחוש השישי שלהם לטובה.

 

התפיסה העל-חושית למעשה נעשית באמצעות המוח שכן היא עוסקת בכל מה שקשור בתודעה שלנו ובתת המודע שלנו, היא עוסקת בקליטה ותפיסה של גירויים שלא ניתן לחוש בהם באמצעות מערכת החושים הפיזית והמוכרת. כשמתעסקים בתחומי מיסטיקה, המיסטיקנים לא באמת תופסים את הדברים בצורה שאנחנו חושבים שהם תופסים, אלא באמצעות התפיסה העל-חושית.

 

התפיסה העל-חושית היא מה שמאפשר לנו לחוות מיסטיקה, לולא התפיסה העל-חושית, בני האדם מעולם לא היו מצליחים להבחין בתופעות על-טבעיות, והיו הם אותם האנשים בעלי החוש השישי שהעבירו את הידע שלהם בתחום מיסטיקה במשך דורות רבים מאוד, עד למה שאנחנו מכירים כיום.