קריאת מחשבות דרך הטלפון – חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

אחד התחומים היותר מעניינים ומסקרנים בנושא מיסטיקה הוא קריאת מחשבות. מי מאיתנו לא היה רוצה את היכולת לקרוא את המחשבות של האחרים, לדעת בדיוק מה חושבים עלינו אחרים, מי באמת חבר שלנו ומי צבוע איתנו, מי רוצה ברעתנו ומי לטובתנו? כמובן שכולנו. אך האם זה בכלל הגיוני, האם אפשר לקרוא מחשבות? זה בהתחלה יכול להשמע קצת הזוי – אבל כמובן שכן.

 

קריאת מחשבות היא נושא מאוד גדול ששיך אל תחומי מיסטיקה, והוא נושא גם מאוד מסוכן. מצד אחד, נראה שזה יכולת מאוד טובה ויעילה, אך מצד שני – זה יכול להיות נוראי. אם היינו יודעים מה חושבים עלינו, או אם אחרים היו יודעים מה אנחנו חושבים, זה היה יוצר כאוס נוראי, כאוס כזה שהיה יכול להחריב כל קשר וכל דבר. לעיתים, עדיף שלא נדע, ושלא ננסה לדעת מה באמת אחרים חושבים בליבם.

 

גם על פי מיסטיקה, מה שאנחנו חושבים אמור להשאר בליבנו, ולא לצאת החוצה. אנחנו קיבלנו את הבחירה, את היכולת לשלוט במה שאנחנו רוצים לומר – ועלינו להשתמש בה. אנחנו לא צריכים לחיות לפי מה שאחרים חושבים או לנסות להבין מה אחרים חושבים, כי המחשבות שלנו הם למעשה הקניין הפרטי שלנו. אך עם זאת, עדיין תוכלו למצוא אנשים שכן ניחנו בדרך כזאת או אחרת ביכולת קריאת מחשבות.

 

נתחיל בכך שלא כל אחד יכול לקרוא מחשבות, וקריאת מחשבות היא דבר שדורש רמה תודעתית הרבה יותר גבוהה ויכולת שיפוטית שונה לחלוטין משל אדם רגיל. קריאת מחשבות זה דבר שהוא יוצא מן הכלל, ודרך אגב, היא מצריכה מאדם הרבה מאוד תעצומות נפש – כי כשלבן אדם יש את הכוח לדעת מה אחרים חושבים, המציאות שלו הופכת להרבה יותר קשה משל אדם פשוט.

 

זה לא קל ללכת ולדעת בדיוק מה אנשים חושבים עליך. זה לא קל לדעת מה מסתתר לאנשים בראש – זה דבר מאוד קשה, מאוד מאכזב. זה דבר שמאוד מוטב שישאר בראשנו ולא יצא החוצה, ואנשים שניחנו ביכולת הזאת, הם אנשים שצריכים הרבה מאוד חוזק וחוסן נפשי. היכולת הזאת היא הרבה פחות מהנה וכיפית ממה שנדמה – אך היא בהחלט דבר אפשרי והגיוני.