הסרת כישופים, והסרת חסימות דרך הטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

כישוף שחור הוא שם מאוד כללי לסוגים שונים של פרקטיקות של כישופים שמגיעים מתרבויות שונות. בעולם עם השנים ובמהלך ההיסטוריה התפתחו הרבה מאוד סוגים של כישופים, והתחום הרחב של כישופים שחורים הוא בהחלט אחד התחומים המסקרנים ביותר של כישופים. כישוף שחור הוא בדר”כ כישוף שנעשה למטרות שליליות או בעבור תוצאות שליליות, אך לא תמיד.

 

פעמים רבות במהלך ההיסטוריה, כישופים נחשבו לשחורים רק בגלל הסיבה שהם היו אסורים, וכמו כן, גם העיסוק בתחומי מיסטיקה אחרים נשללו פעמים רבות ונאסרו. מהסיבות האלה, מיסטיקה הגדירה את התחום של כישופים שחורים – כישופים עם משמעות או קונוטציה שלילית למדי. אבל, יש גם כאלה שטוענים כי אין שום דבר רע בכישופים שחורים, ושזה דבר לגיטימי.

 

חלק מהגישות אף מוסיפות וטוענות כי לכישופים שחורים יכולה להיות גם השפעה חיובית על הסביבה ועל האנשים, ושאין שום דבר פסול בכך – הכל תלוי באיך משתמשים בו, איך פועלים על מנת להשיג אותו ובאיזה אמצעים משתמשים על מנת לממש אותו. כישופים שחורים לא בהכרח דבר שיכול לסכן או לפגוע במישהו – אבל שוב, מדובר בדבר מאוד ספציפי.

 

הגדרת הכישוף בתור כישוף שחור לא רק קשורה למטרות הכישוף ולסוג של הכישוף, אלא גם לפרקטיקות שלו. הרבה מאוד פעמים, עצם הטקס, עצם הפולחן שבעזרתו מבצעים את הכישוף, נחשב לשחור, אסור או לא מקובל ורק בגלל הפרקטיקה עצמה ושיטת הביצוע, הוא נחשב לכישוף שחור. לכן, גם לביצוע של הכישוף יש דגש חשוב מאוד שצריך לשים אליו לב.

 

באפריקה למשל, אחד הסיפורים הבולטים ביותר בתחום של מיסטיקה הוא של הבנות שעסקו בכישופים שחורים, שנקראו הסחרה, והן היו נשים שכל חייהן התמחו בכישופים שחורים – והן אלו שהביאו את המנהג הזה עד היום. המתנגדים להן, טוענים כי כישוף שחור הוא מסוכן וכי הוא יכול לגרום להשלכות חמורות מאוד – אבל אין לדעת אם זה באמת נכון – הדבר לא אומת.