רוצים לקבל ייעוץ מיסטיקה גם בטלפון שלכם? חייגו למיסטיקנים שלנו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975 

 

הצ’אקרות במיסטיקה הן מרכזי אנרגיה המצויים בגוף האדם ואחראים על התודעה שלו. לפי המיסטיקה, לכל אדם יש בגופו אלפי צ’אקרות, כאשר שבע מתוכן הן שבעת הצ’אקרות העיקריות – ומקומן לאורך עמוד השדרה. על-פי המיסטיקה, הצ’אקרות שנמצאות בגוף האדם נמצאות ברטט תמידי, והוא מסייע להן לקלוט את הכוח מהיקום, את האנרגיה האינסופית שנמצאת ביקום. כל מצב של חוסר איזון של אנרגיה באחת מהצ’אקרות, מוביל לתחושה פיזית או נפשית לא טובה, לפי המיקום והמאפיינים של הצ’אקרה הפגועה.

על פי המיסטיקה, יש לשאוף תמיד להיות במצב מאוזן של צ’אקרות על מנת להגיע למצב של בריאות נפשית ופיזית מיטבית. אותה האנרגיה הנקלטת על ידי הצ’אקרות נקלטת הן מאנשים והן מחפצים, בעזרתה של הפראנה. כפי שצוין, כאבים, תופעות פסיכוסומטיות, מחלות למינהן – הכל תוצר של חוסר איזון של הצ’אקרות שבגופנו.

על מנת לאזן את רמות האנרגיה של הצ’אקרות בגופנו ולהגיע לאיזון וריפוי נפשי ופיזי של הגוף שלנו, אנחנו לא בהכרח צריכים מומחה שיעזור לנו בכך. הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא לשנות את עצמנו תחילה. לכל יצור חי ביקום יש את היכולת לרפא את עצמו על ידי אנרגיה. לכל אחד ביקום יש את היכולת לאזן את רמות האנרגיה בצ’אקרות שלו. יצורים חיים רבים עושים זאת, אפילו צמחים עושים זאת. צמחים הם דוגמה מצוינת ליצורים חיים ששואבים אנרגיה מן היקום על מנת לצמוח ולפרוח, ולהחיות את העולם כולו.  הצמחים פולטים את החמצן ומאפשרים לשאר היצורים החיים על פני כדור הארץ לחיות גם הם.

גם אנחנו יכולים לעשות זאת – כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להשתמש באנרגיה האינסופית שביקום. היא כאן לרשותנו, וכל אחד מאיתנו יכול להשתמש באנרגיה הזו על מנת לרפא את עצמו. על מנת להזין את עצמו. על מנת להחיות אותו ואת הסביבה שבו. וכל אדם שהצליח לרפא את עצמו, הוא למעשה הילר – הוא בן אדם שמודע ליכולות הריפוי שלו, והוא בהחלט יכול לקחת את זה צעד קדימה ולהפוך להילר אמיתי – ולעזור לאנשים אחרים להירפא.