מיסטיקנים וקוראים בכך היד נותנים לכם תחזית מדויקת בטלפון:

1901-729-763
המיסטיקנים גם זמינים בוואצפ שלנו:
050-916-3975

כפות הידיים שלנו הן הדבר הבסיסי ביותר איתו אנחנו יכולים לחוש את העולם. כפות הידיים שלנו הן הדרך בה אנחנו נוגעים בדברים, מרגישים אנרגיות, נאחזים בדברים ומבצעים את כל הפעילויות ההכרחיות והבסיסיות ביותר שאנחנו זקוקים להן. הידיים שלנו הן אחד הכלים העוצמתיים וההכרחיים ביותר שיש לנו, בין אם אנחנו מדברים על משמעות פיזית ובין אם אנחנו מדברים על משמעות רוחנית.

 

כפות הידיים הן לא רק מקור הכוח והאנרגיה שלנו, הן גם האישיות שלנו – בכפות הידיים שלנו נמצא קו החיים שלנו, הטביעות שלנו, ה-DNA שלנו – שאין לאף אחד אחר מלבדנו. כפות הידיים שלנו יכולות לספר לנו הרבה מאוד על מי שאנחנו, על הייעוד שלנו, על תכונות האופי שלנו – החוזקות, החולשות, המעלות. גם יכולת הריפוי הטבעית שלנו תמונה בכפות הידיים שלנו.

 

מכאן, קריאה בכף היד היא תחום פופולרי מאוד של מיסטיקה, וזאת בהחלט דרך מאוד יעילה להשיג הרבה מאוד מידע על בן אדם ובכך לעזור לו, לתמוך בו, לייעץ לו ולהכווין אותו אל הנתיב המתאים לו. עוד מהעת העתיקה, מיסטיקה התחילה לעסוק בקריאה בכפות הידיים וייחסה לכפות הידיים משמעות ייחודית מאוד. במצרים העתיקה, הפרעונים הצליחו לחזות את העתיד באמצעות קריאה בכפות הידיים.

 

גם אם מדברים על מיסטיקה של יוון העתיקה, אריסטו היה נותן לאנשים איבחוני אישיות מדויקים רק על פי המבנה של כפות הידיים שלהם. בהרבה מאוד מקומות מסביב לעולם, לכפות הידיים יוחסה חשיבות עליונה. דרך כפות הידיים של בן אדם ניתן להתחבר אל מעמקי התת מודע שלו, ניתן לשאוב ממנו אנרגיה קוסמית עצומה, להבין מה עובר עליו, להבין מה הוא חווה ועוד.

 

במהלך איבחון באמצעות קריאה בכף היד, דבר ראשון מתעדים את כל הקווים, הגבעות, הפיתולים והמסלולים של כף היד. מכאן, ניתן להסיק על האדם בתחומים השונים – רגשי, מחשבתי, גופני, התאמות זוגיות, הכוונות מקצועיות, נטיות ועוד. מה גם, שבעזרת אבחון כף היד ניתן להבין מה מונע מהבן אדם להתקדם ולהגיע לאן שהוא רוצה להגיע, מה חוסם אותו – ועוד.