חלומות נפוצים שחייב לדבר עם מפרש חלומות לפירוש החלום:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975 

 

החלומות שלנו מדברים בשפה שונה לחלוטין מזו אותה אנחנו מדברים ביום יום – כאשר אנחנו משתמשים במודע שלנו. החלומות שלנו מדברים בשפה סימבולית – הם עושים שימוש בדימויים ובסמלים על מנת לתאר רעיונות, פחדים, חששות, מקרים שחווינו ועוד. חשוב מאוד להבין את אותם סימבולים – שכן הם אף פעם לא מופיעים סתם. לכל סימבול בחלום יש משמעות מיוחדת ועמוקה.

 

פירוש חלומות על תעופה

חלום מאוד נפוץ שאנשים רבים חולמים הוא שהם עפים. תעופה היא דבר חיובי – שכן כולנו היינו רוצים לפרוס כנפיים ולעוף. חלום על תעופה מסמל חופש – אתה משתחרר מכל הדאגות – אתה משתחרר מהכלוב – ויוצא לחופשי. זה מראה על שינוי הגבולות והרווחתם. זה מראה שהיית כבול בתוך משהו, ויצאת לחופשי. זה יכול להראות על הזדמנויות חדשות שנפרסות בפניך.

על מנת לשמור על החלומות הללו, המנעו ממסגרות הכובלות אותכם, מאנשים תלותיים שעוצרים אותכם בחייכם ומונעים מכם לפרוס כנפיים ולעוף.

 

פירוש חלומות על איבוד שליטה ברכב

עוד חלום נפוץ הוא שאתם נוהגים או נוסעים ברכב המאבד שליטה. חלום כזה – מצביע על כך שאתם לא בטוחים לגבי המסלול של חייכם – לגבי הדרך בה בחרתם לבחור. אתם בספק אם אתם עושים את הדבר הנכון – ואולי כדאי לשנות ולבחור בדרך אחרת. אתם נמצאים בספק ובחוסר וודאות לגבי החיים שלכם.

בדר”כ, הדבר קשור בקריירה או במקצוע שלכם – כנראה שאתם נמצאים בתפקיד שאתם לא מרוצים ממנו, ולא מרגישים שאתם מגשימים את רצונכם האמיתי.

זה מראה שאתם בסיטואציה שאין עליה שליטה, וזה מצב לא פשוט – אבל עליכם ללמוד להתמודד עם המצב הזה ולקבל את השליטה בחזרה. זה קשה – אבל זה אפשרי. אתם חייבים להשיג שליטה בחזרה על החיים שלכם.

 

פירוש חלומות על מציאת דלת נסתר

חלומות בהם אתם מוצאים דלת נסתרת במקום מוכר, דלת אליה לא שמתם לב מקודם, יכולים לומר שיש לכם הזדמנות להתחיל דף חדש בחיים – דרך חדשה בחיים – שתשפיע על המציאות היומיומית שלכם. זה הזדמנות חדשה למציאות אחרת – פתח להתחלה חדשה.

עלייך לפתוח את הדלת הזאת – ולקחת את ההזדמנויות שעומדות בפניכם. לא כדאי להתעלם ולסגור את הדלת, אתם יכולים להתקדם ולהגיע להישגים רבים. עכשיו זה הזמן המתאים.