קלפי טארוט ותחזית על זוגיות ואהבה בטלפון לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

קלפי הטארוט, כידוע למי שמכיר היטב את התחום, מופיעים במגוון פורמטים,שפות,קונספציות ושיטות-משחק. מדובר בתחום מרתק,עתיק יומין, שלאורך השנים התפתחו סביבו גישות שונות,מותאמות לארץ מסוימת,לתרבות מסוימת,לתקופה מסוימת. היום ניגע קצת בערכות היותר מיוחדות של קלפי טארוט, במגוון העשיר שלהן וב’פוקוס’ הספציפי הקסום של כל אחת מאיתן. ניקח לדוגמא את ערכת הטארוט של הרנסאס. קלפים אלה יעסקו בעוצמם של גדולי האמנים והדמויות שעיצבו באירופה את תרבות הרנסאנס, בהתאמה לדמויות של הטארוט הקלאסי. ערכת הטארוט של ‘המאסטרים של האור’ בה מיוצגות דמויות בעלות עוצמת ראיה בלתי רגילה,שבכוחן להפיץ בעולם את האור הטוב ואת המעשים הטובים שירפאו את העולם. ערכת הטארוט של ‘רוח הפרחים’ מבוססת על עוצמת יופיו של הטבע,כוחותיה של עדינות הטבע, כיופיים של הפרחים, כשכל קלף ועליו פרח פותח לאדם את זכרונותיו הטובים וחוויותיו החיוביות.

ערכת הטארוט ‘מודארז’ כוללת 40 קלפי טארוט עם אובייקטים מעולם האמנות וה’צ’אקרות’, ובאמצעותם ניתן לתרגל מדיטציה. ערכת הטארוט ‘רוח ילידית’ היא ערכה אינדיאנית,מבוססת על חוכמה מיסטית אינדיאנית עתיקה,שבראשה ה’אורקל’ החכם, חוכמה שלוקחת את המשחקים לעולמות קסומים של מיסטיקה ומסתורין. ערכת הטארוט “לחישות אהבה” כוללת קלפים באיורים מרהיבים,בסטייל קצת ‘פסיכודאלי’, ומהלך המשחק איתם מתמקד בנושאם של קשרים בינאישיים,רומנטיקה,זוגיות, וכך הלאה. אפשר לסכם שהמגוון של ערכות הטארוט הוא באמת עשיר, ושכל ערכה עוסקת בנושא מעניין בפני עצמו, כך שמרחב שבו יכולים אוהבי הטארוט לנוע הוא סופר-נדיב.

אז לקחנו אתכם כאן למסע קצר של מעבר לטארוט הקלאסי, רק בשביל שתטעמו עוד טיפה מהתחום הקסום הזה. כמובן שנשמח מאוד אם תישארו נאמנים לדמויות הקלאסיות של הטארוט,שהן כנראה נצחיות בכל הערכות: התליין,השוטה,מלך המטבעות,מלך החרבות,הכהנת,הקיסרית,ושאר הדמויות בחבורה. בלינק הבא מחכה לכם עוד שפע של מידע על קלפי טארוט, והוא באמת מרתק וכמעט אינסופי.