הסרת חסימות ופתיחת המזל שלכם חייגו לפרטים 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

האסטרולוגיה סקרנה ציבור רחב מאז ומעולם. כל נושא המזלות, ניתוחי מזלות,מפות אסטרולוגיות, חישובים שבין כוכבים ואירועים,מצבי ‘ירח שחור’ ומצבו של יופיטר – עולם המושגים האסטרולוגי הוא עשיר ומסקרן, גם בעיניי הציניקנים שבינינו. תודו, גם אתם רצים לקרוא ביום שישי את מדורי ההורוסקופ בעיתונים. גם אתכם מסקרן לדעת מה אומרים הכוכבים לגבי המזל שלכם עם הפנים קדימה, לשבוע הקרוב. נראה ש’גלגל המזלות’ עתיק היומין,כשמו ‘זודיאק’,מצליח לרתק אליו כמעט את כל התרבויות,חוצה עמים,חוצה שפות,כולם רוצים ‘להתגלגל’ קצת על גלגל המזלות ולמצוא בתוכו את הגורל הצפוי להם.

גלגל המזלות הקלאסי כולל 12 מזלות. לפי האסטרולוגיה היוונית הקדומה, המזלות קשורים ישירות לכוכבי השמים, לכל מזל כוכב משלו,לכל מזל תמונת-גורל מותאמת אישית. והגורל בכללו מושפע מתנועת הכוכבים, השמש והירח. בעת העתיקה נקבעו מהלכים דרמטיים על פי תנועת הכוכבים והמזלות,והחלטות חשובות נלקחו בהתאם לזה, באספקטים רבים: צבאיים, פוליטיים, כלכליים,חברתיים, וכיוצא בזה. מפליאה העובדה שמזה אלפי שנים תורת הכוכבים,האסטרולוגיה , מזלות וניתוחם – כל אלה עדיין כל-כך משמעותיים בתרבות האנושית ועדיין משפיעים על קבלת החלטות בקרב קהל רחב.

עם 12 המזלות נמנים מזלות-אדמה ומזלות-מים,ביניהם: מזל שור,מזל עקרב,מזל אריה,מזל דגים,מזל בתולה,מזל מאזניים,מזל גדי,מזל קשת’ ועוד. לכל מזל מיוחסות תכונות אופי מסוימות,לכל מזל יש גם ‘אופק’ המחושב לפי שעת הלידה ושעת הירח. אנשים רבים מבקשים לעשות ‘מפה אישית’ על פי ניתוח המזל שלהם ונתונים אסטרולוגיים נוספים רלבנטים, כדי לקבל סוג של ‘תמונת מצב’ נוכחית ועתידית של חייהם הפרטיים. ‘מפה אישית’ כזו מבוצעת על ידי אסטרולוגים מומחים,ולרוב מי שמקבל אותה מתייחס אליה כאל כלי נוסף לקבלת החלטות,או סתם כלי לקבלת מידע-רוחני לגבי חייו האישיים.

בלינק הבא תמצאו יופי של מידע על מזלות ועל המזל האישי שלכם. כנסו,קבלו תמונת מצב ואולי גם כמה טיפים.