איזה מזל שיש לך מזל – מזלות

לשיחה עם צוות המיסטיקנים שלנו בנושא “מזלות” חייגו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

 

 

לכל איש יש שם, ומזל, מזלות תמיד מעוררים סקרנות רבה בציבור, כל אדם והמזל שלו, כל אחד והסקרנות שלו לגבי המזל שלו. ‘גלגל המזלות’ מוכר כמעט לכולם, אם כי לא כולם יודעים מה מאחורי מזלות שונים, מה מאפיין מזל קונקרטי, מה מבדל מזלות מסוימים מול מזלות אחרים. מזלות אדמה מול מזלות רוח למשל.

 

בתורת האסטרולוגיה כלולים 12 מזלות, ולפי האסטרונומיה ישנם 13 מזלות. המזלות ‘מגולמים’ באמצעות ציורי חיות שנקבעו עוד בעת העתיקה, במצרים ובבל ואשר שימשו גם לסמל חישובי זמנים וחילופי עונות. גלגל המזלות נקרא גם ”זודיאק”, ובעצם הוא מסמל את מערך הכוכבים ותנועתם בלוח השנה/הזמנים. עם המזלות ה’קלאסיים’ נמנים: טלה, שור, תאומים, סרטן, גדי, דלי, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת,דגים. כל מזל הכלול ב’מזלות’ משויך לחודש ספציפי בשנה, ולכל אדם מיוחס אחד ממזלות אלו על פי תאריך הולדתו. הרבה מהמזלות מוזכרים במיתולוגיה היוונית ומסמלים קבוצות-כוכבים מסוימות.

 

כך למשל, מזל אריה מבין המזלות מסמל עוצמה וכח, מסמל את קבוצת הכוכבים האיתנה והחסונה. מזל קשת מסמל כוכב נועז, כמו ‘קרוסוס’ בנו של האל ‘פאן’ שהמציא את החץ וקשת וסימל כח-לוחם. מזל בתולה מסמל את קבוצת הכוכבים הגדולה ביותר ומזוהה עם אלילות רבות, ביניהן האלה ‘דמטר’ אלת האדמה והתבואה, וכך הלאה. בעידן המודרני ובעידן הניו-אייג’ מיליוני אנשים פונים ל’ניתוחי מזלות’ ולעריכת ‘מפות אסטרולוגיות’ אישיות המתבססות על תורת המזלות ונערכות על יד אסטרולוגים פופולריים. כפי שהיה בעת העתיקה וגם כיום, בקרב ‘יודעי חן’, המזלות משמשים מעין כלי לניתוח עתידות ולנימוק אירועים שונים בהווה. גם העניין הרב בהורוסקופ אישי הוא אחד הביטויים לפופולריות של נושא המזלות, כפי שמופיע בפלטפורמות-מדיה רבות, כמו עיתונות ,רדיו ,טלוויזיה וכך הלאה.

 

אחת האסטרולוגיות האהובות בישראל היא מרים בנימיני,וגם בזכותה נושא המזלות,הקריאה בהורוסקופ אישי והביקוש ל’מפות אסטרולוגיות’ אישיות זוכה להתעניינות הולכת ומתעצמת. מסקרן אותך לגבי ניתוח המזל האישי שלך? הנה קליק ללינק שיכול להביא מזל.