איזה מזל אתם? רוצים לקבל תחזית על המזל שלכם גם בטלפון? חייגו עכשיו למומחי המזלות שלנו:

 

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

לכל חודש בשנה יש מזל המאפיין את האנשים שנולדו באותו חודש. המזלות מאופיינות בתכונות אופי שבעצם מגדירות את אותו אדם לפי המזל הספציפי שלו וקובעות מה היא האישיות שלו, מה הם הצרכים שלו וממה כדאי לו להימנע. כמובן שישנם כאלה שיקשיבו למזלות שלהם יותר, ישנם כאלה שפחות וישנם כאלה שלא יקשיבו כלל. כרגע נתייחס לאנשים המאמינים במזלות ולוקחים את הכתוב בהם לתשומת ליבם. אדם שמאמין במזלות, קורא את המזל שלו בריכוז רב ועוקב אחרי ההגדרה שלו בעצם באופן קבוע. האם זה נכון? האם זה טוב שאדם מוגדר מראש, מרגע לידתו? האם זה נכון שאדם ידוע מראש בתכונותיו, רצונותיו ויכולותיו עוד לפני שהתחיל לפתח אותם?
מצד אחד יש בזה חיסרון גדול. אדם שמוגדר מראש באישיות שלו וביכולות שלו עלול להיתקע ולא להתקדם. המזלות הללו עלולות למנוע מהאדם להתפתח, לפתח את עצמו ולהרחיב את עצמו לעוד צדדים חדשים ונוספים באישיותו. אדם כזה שקורא את המזלות ומאמין בהם, עלול להיתקע בדיוק במה שכתוב בהם ולא לחשוב על עצמו או לנסות בעצמו דברים אחרים. המזלות בעצם מכניסות אותו לתבנית שממנה הוא לא יכול להשתנות ולהתקדם מעבר לכך, אלא רק במסגרת אותה המזל יצר לו.

לעומת זאת, מצד שני, המזלות הללו יכולות לתת לאותו אדם המאמין בהם- ביטחון. אדם שיש לו הגדרה הוא אדם קיים, אדם עם שם ועם אופי. ההגדרה של המזלות נותנת לאדם איזשהו בית, ביטחון ויציבות. כך האדם יודע מי הוא, מה הוא שווה ולמה הוא מסוגל. וידע כזה זה דבר מאוד חשוב בחיים. ממודעות עצמית כזו אדם יכול לקבל החלטות שנכונות לו.

אם כך, ראינו כי ההגדרה שהמזלות נותנות לאדם יכולה מצד אחד ליצור חיסרון כלשהו של מסגרת מרובעת, ומצד שני לתת את היתרון של קיימות וביטחון.