מזל אריה, מזל שור, מזל מאזניים, מזל דגים, בואו לקבל תחזית יומית, שבועית, או חודשית על המזל שלכם מאסטרולוגים בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

כמו שידוע, שניים עשר המזלות אותם אנחנו מכירים אינם הולכים על פי לוח השנה העברי, אלא לפי לוח השנה הגרוגיאני – הלועזי. מהסיבה הזאת, אפשר לומר שבתאריכים עבריים עניין המזלות שונה מאוד במהותו, שכן לוח השנה העברי עובד בצורה שונה מלוח השנה הגרוגיאני, ומכאן נגזר שגם מזלות הם דבר שונה בעל אופי שונה בלוח השנה העברי לעומת בלוח השנה הגרוגיאני.

 

גם הקבלה היהודית, רואה חשיבות רבה במזלות, ולא מפחיתה בערכם. גם על פי הקבלה והמסורת היהודית, למזלות יש מקום חשוב ומשמעותי מאוד, בעל השפעה רבה על תחומים שונים. באופן הזה, הראב”ע, שהיה מהבולטים שבהוגים היהודים, פענח משמעותם של ימי החודש העבריים וכך גם את ההשפעה שלהם על מי שנולד באותם הימים – שזה למעשה חקר המזלות העבריים.

 

בקבלה היהודית, הוקדשו פרקים שלמים לגבי משמעותם של החודשים העבריים, וכך גם היה ניתן לבסס את משמעות המזלות לפי היהדות ולפי חוקי הקבלה. כל יום לפי הקבלה, הוא בעל אנרגיה אחרת, לכל יום יש משמעות מיוחדת בפני עצמו, בדיוק כפי שבבראשית כאלוהים ברא את העולם, לכל יום בשבוע היה תפקיד אחר לחלוטין, ולכל יום הייתה משמעות שונה וחשובה ביותר.

 

שום יום אינו זהה למשנהו, וכך גם כשמדובר בנושא מזלות. מזלות הם דבר שהוא מאוד אינדבידואלי לכל אחד, אין שום תאריך ששווה לקודמהו, לכל תאריך אנרגיה שונה ומשמעות שונה וכך גם השלכות שונות לגבי תחומי החיים. באופן הזה, למשל, מי שנולד ביום א’ בחודש, צפוי לקבל ברכה והצלחה בכל אשר הוא יעשה, כל דבר צפוי ללכת לו על הצורה הטובה ביותר, במיוחד כשמדובר בעסקים.

 

כך גם, מי שנולד ביום השני לחודש, יהיה ממוצע בכל התחומים, ומי שנולד ביום השלישי לחודש, יהיה אדם עם ברכה מיוחדת, אדם רוחני מאוד, אדם עם השגחה פרטית. אדם שנולד ביום הרביעי לחודש, הוא אדם עקשן, חסר שקט, אוהב להתווכח ולריב, אוהב לעמוד על שלו. וכך הלאה. לפי הקבלה, הימים הם למעשה הביטוי של מזלות – וכל יום מייצג מאין מזל אחר.