קוראים לך במזלות גם בטלפון חייגו עכשיו:

 

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

כל אדם שתשאל אותו ידע להגיד לך בדיוק מה המזל בו הוא נולד, ולעיתים אף את ההסבר של מזל זה. אכן, כל מזל מאופיין בתכונות אופי ובצרכים מסוימים המגדירים את האדם שנולד במזל זה. האם המזלות שלנו באמת מגדיר אותנו? האם מה שכתוב במזלות שלנו באמת תואם את האישיות שלנו? ישנם כאלה שיגידו שכן והתכונות האופי שלהם תואמות בדיוק את הכתוב במזל שלהם, וישנם כאלה שיגידו שזה כלל לא נכון ושזה ההפך הגמור שלהם. ישנה דעה שלישית שתגיד שאין פה תשובה סובייקטיבית, אלא יש כאן תשובה חד-משמעית שהיא- הכול תלוי באמונה במזלות. זאת אומרת, אדם שיאמין במזלות – גם אם כלפי חוץ בקריאה ראשונה לא יראה התאמה בין הכתוב באופי המזל לבין אופיו שלו- יתעמק וירחיב בנושא וימצא את ההתאמה. שהרי אדם שמאמין במזלות יבין כי התאמה בטוח יש, ויכול להיות שהוא פשוט צריך להתאמץ כדי לראות אותה, ושלו זה לא ברור כמו לאנשים אחרים שאצלם ההתאמה היא ברורה ובהירה.

לעומת זאת, אדם שאינו מאמין במזלות- גם אם תהיה התאמה אחד לאחד בין הכתוב במזל לבין האישיות שלו- הוא לא יראה זאת כהתאמה אמתית ונכונה, אלא כדבר מקרי ושטחי שלא בדיוק תואם את אופיו שלו. בכלל כל ההתעסקות בעולם המיסטי, של הורוסקופים ומזלות וכו’ אינו מוחלט ומוסכם בצורה חד-משמעית על כולם.

 

כדי שזה יתאים לך ויגע בך- אתה צריך להאמין בכך ולהתחבר לזה מהמקום הפנימי שלך. המזלות לא ישפיעו על אדם מסוים אם הוא לא יאמין בהם ולא יראה בהם כלל חשיבות. וכן להפך, אנשים שמאמינים במזלות- יושפעו מכך, ואף יעקבו אחרי המזל שלהם- בתחזית יומית, בתחזית שבועית, בתחזית שנתית ועוד.