טיפולי הילינג ושאר טיפולים בשיחת טלפון עם מקצוענים, לפרטים התקשרו עכשיו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מי לא היה רוצה לנקות קצת את הגוף,לעבור לתחושה חיונית של בריאות ואיזון?! במיוחד בתקופה הזו של חוסר וודאות,מתח תעסוקתי ומתח כלכלי. רוב הסיכויים שהפתרון שיכול לעזור לזה עכשיו הוא טיפולי הילינג. במרכז תפיסת ההילינג ניצבת הגישה שלפיה לכל אדם אנרגיות פיזיות ורוחניות שקשורות הדדית זו בזו. על מנת להרגיש טוב ותקין צריך למצוא את האיזון האנרגטי הנכון. הילינג מגיע בדיוק ‘בתפר’ הזה ומציע פעולות לאיזון הגוף והנפש,במגוון עשיר של טיפולים,חלקם ללא מגע, ומבוצעים מרחוק, וחלקם מתבצעים כן במגע ומקרוב. 
 
הילינג הוא שיטת טיפול עתיקה,היתה מוכרת בזמנו עוד בקטגוריה שנקראה “רפואה אלטרנטיבית”,ועם הזמן נכנסה גם לקופות החולים הממוסדות כחלק מסל הטיפולים השוטף. עם זאת,מרבית טיפולי ההילינג בישראל מתבצעים בקליניקות פרטיות של מטפלים שהוסמכו לכך. יש גם ‘הילרים’ שפשוט יש להם העוצמות המיוחדות לטיפולים האלו, ולאו דווקא השכלה רפואית פורמאלית. טיפולים אלה מסייעים בתחומים שונים,ביניהם: הפחתת מתחים,הורדת כאבי ראש,הפחתת מיחושים שונים,הסרת כאבי גב,כאבי שרירים, הורדת מתח נפשי,טיפול בסחרחורות חוזרות,הרפייה של ‘סטרס’,פתרון בעיות של מטאבוליזם ועודף-משקל,דיכאון ,וכך הלאה. 
 
במסגרת טיפולי הילינג יש שיטות מגוונות (אומרים שיש יותר מ-12 שיטות טיפול שנחשבות הכי נפוצות) וכן כלים שונים לטיפול,ביניהם: הילינג רוחני,רייקי סאייקם,הילינג יהודי,הילינג ‘עץ חיים’,שיטת לוסקי,ריקול הילינג,רייקי אוסואי,ועוד. בין אנשי המקצוע מדברים על העובדה שלא תמיד חשוב באיזו שיטה מטפלים בהילינג,אלא חשובה הדינמיקה הנכונה בין המטפל למטופל,ואם היא חיובית וטובה,אז כל סוג של טיפול הילינג יכול להיות אפקטיבי. בטיפולים מהסוג הזה פשוט הכימיה והאמון הבינאישיים הם בעלי משקל גבוה. וכמובן שגם מידה של פתיחות מאוד חשובה,דווקא בשל העובדה שהטיפולים האלו הם לא ‘רפואה’ קונבנציונאלית במובן הקלאסי המקובל. בכלל,בנושא של אמון בטיפול רפואי או פרא-רפואי יש משקל מהותי לאמון הבינאישי. ידועים בעולם,למשל,מקרים שבהם רופאים אמינים נתנו למטופלים (באישור כמובן,במסגרת מחקר) כדור ‘פלצאבו’ שלא היה בו שום חומר פעיל, והבטיחו למטופלים שהכדור יטפל בבעיה שלהם. כמעט 60% מהאנשים שקיבלו את הפלצאבו אמרו שהם מרגישים יותר טוב בעקבות נטילת הכדור. כלומר, האמונה והמחשבה שהכדור יכול לעזור, אכן עזרו-בפועל,למרות שהכדור היה ללא שום חומר פעיל. מה שמחזק את הגישה שלפיה חשוב לבוא לטיפול עם פתיחות ואמון,כי אם זה עוזר גם כשהטיפול הוא לא-פעיל,אז בוודאי שזה יעזור כשהטיפול יהיה פעיל ואקטיבי ויבוצע על ידי מטפל-הילר מיומן. בלינק הבא תוכלו לבחור לעצמכם טיפול הילינג מטובי המומחים בתחום.