מיסטיקנים מומחים לשירותכם בשיחת טלפון, חייגו עכשיו לפרטים ולמידע על החיים שלכם 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

מתעניינים בעולמות הרוח והניו-אייג’? רוצים לדעת מה יש לימיום להציע מעל ליומיום? מישהו כתב פעם “אנחנו לא חיים רק במציאות,זו עובדה”. כנראה שזה נכון,רובנו מחפשים משמעות של מעבר למשפחה-בית-עבודה. השגרה הסטנדרטית היא די משעממת, וגם אם היא מענינת היא לא תמיד מספקת נפשית. גם מי שעובד בעבודה מספקת שהוא אוהב, עדיין לרוב חסר לו ה’ערך המוסף’ של הקיום. הרי לא באנו לכאן רק לעבוד לאכול לבנות משפחה ו’ללכת’ אחרי 90 שנה. בטוח שיש משהו מעבר לכל זה. אולי באמת כמו שכתב המשורר הגדול יהודה עמיחי :”מאחורי כל זה מסתתר אושר גדול”…יש משהו ב’מסתתר’ הזה. מיסטיקה,למשל, עוסקת ב’מסתתר’, במסתורי, במה שלא נגלה לעין. מיסטיקה יכולה לתת איזושהי נקודת מבט רוחנית עם ערך מוסף לחיים.

מיסטיקה כשמה כן היא -תורת הנסתר- תחום מרתק שמושך אליו מיליוני מתעניינים בעולם,תחום שבתוכו תתי-תחומים וקטגוריות רוחניות מגוונות,שמי פתוח אליהן יכול לקבל מהן זוויות-חדשות להסתכלות על החיים וגם לחוויות-היומיום,לקבלת ‘ערך מוסף’ לחיים על הגלובוס הזה. אם רבי שמעון בר יוחאי חיפש תשובות רוחניות במערה שלו עם החרובים שלו,אז כנראה שיש ערך ל’חקירה הרוחנית’ הזו. עובדה שספר ‘הזוהר’ והקבלה היהודית נולדו מתוך חיפוש רוחני (כנראה). מיסטיקה יהודית היא ברא ובראשונה,כאמור,’הקבלה’ היהודית,עשר ‘הספירות’,התפיסה שלפיה יש מימד-על רוחני לחיים,יש ‘חסד’ יש ‘כתר’,יש ‘דעת’ יש ‘הוד’ יש ‘נצח’,יש ‘תיקון לנפש’,יש ‘נשמה גבוה’ וכך הלאה. “מי שמאמין לא מפחד”? מי שמאמין בטוח שלא מצקצק כשמדברים איתו על מיסטיקה. בשביל לדבר על מיסטיקה צריך פתיחות.

אפשר ללכת לסדנאות בתחומי המיסטיקה השונים ולקבל קצת ‘כיוון’ רוחני לחיים. למשל: לימודי רייקי ויוגה,לימודי תראפיה בצבעים,לימודי קבלה,קלפי טארוט,לימודי אסטרולוגיה,טיפול בהילינג,סיפרות ‘זן’,קורסים בפילוסופיה יהודית,פילוסופיה של המזרח הרחוק,סדנאות וי-פאסנה,ועוד. בלינק הבא תוכלו לבחור לעצמכם מתוך שפע עולמות מיסטיים את הז’אנר שמדבר אליכם,להירשם לקורס או לטיפול מיסטי חווייתי ולהמשיך קדימה. בהצלחה