ייעוץ מעשרות אסטרולוגים בתחום האסטרולוגיה והמזלות בטלפון

1901-729-763

או שלחו הודעה וואצפ:

050-9163975

מה המשמעות של תאריך הלידה שלך?

תאריך הלידה שלך אומר עליך הרבה  יותר ממה שהיית משער. על פי האסטרולוגיה, לתאריך הלידה משמעות יוצאת דופן. תאריך הלידה שלך אומר הרבה על האישיות שלך, על החוזקות שלך, על החולשות שלך – במה אתה טוב, במה פחות. איזה סוג אדם אתה? מה הפוטנציאל שלך? מה הכיוון שמתאים לך בחיים? איזה בחירות כדאי לך לעשות ואיזה בחירות לא? כל זאת ועוד, יכול להקבע רק על פי תאריך הלידה שלך. תאריך הלידה שלך הוא בעל משמעות עצומה, והאסטרולוגיה יכולה לעזור לך להבין בדיוק מה שעליך לעשות בנידון.

 

אז מה אנחנו יכולים ללמוד מהאסטרולוגיה לגבי עצמינו?

גלגל המזלות מתחלק לשניים עשר מזלות שכל מזל מייצג חודש אחר על פי האסטרולוגיה. שניים עשר המזלות מחולקים לארבעה יסודות – אלו הם ארבעת היסודות המרכיבים את היקום שלנו – יסוד האש, יסוד האדמה, יסוד האוויר ויסוד המים. כל יסוד מאפיין סוג אחר של אישיות, סוג אחר של טיפוס. למזלות מאותו היסוד יש הרבה דברים משותפים שחשוב להבין –

 

מזלות האדמה:

מזלות האדמה כוללים את מזל שור, מזל בתולה ומזל גדי. מה שמאפיין את מזלות האדמה הוא יציבות, הם מאוד אוהבים מסגרת מוכרת, מתחברים להגיון, פועלים בשיקול דעת ומחשבה רבה, תמיד נצמדים לקרקע, לא אוהבים לקחת הימורים וסיכונים, לא אוהבים שינויים, אוהבים את המסגרת. אנשים שמאוד מחוברים לקרקע, מתמודדים עם הדברים כמו שהם – אמיתיים.

 

מזלות האש:

מזלות האש כוללים את מזל טלה, מזל אריה ומזל קשת. מה שמאפיין את מזלות האש הוא אנרגיה מאוד חזקה ומתפרצת שלא ניתן להתעלם ממנה. כריזמה מטורפת, יכולת לסחוף אנשים רבים אחריהם, מלהיבים וסוחפים, יכולת מנהיגות טובה מאוד. מאוד אוהבים לבלוט, מאוד אוהבים להיות בולטים ובמרכז העניינים. אוהבים להניע את המציאות לפי הרעיונות שלהם.

 

מזלות האוויר:

מזלות האוויר כוללים את מזל תאומים, מזל מאזניים ומזל דלי. מה שמאפיין את מזלות האוויר הוא היכולת לחבר בין שני ניגודים, בין שני הפכים. לאחד בין אנשים. הם אנשים מאוד עמוקים, מאוד רוחניים. יש להם קצב קליטה מאוד מהיר, יכולת הסקת מסקנות טובה מאוד. משעמם להם מאוד מהר, אוהבים לעבור מדבר לדבר באופן תכוף. אנשים מאוד אינטלגנטיים.

 

מזלות המים:

מזלות המים כוללים את מזל עקרב ומזל דגים. מה שמאפיין את המזלות האלה הם הרגשיות הרבה שלהם. הם מאוד אוהבים לעזור לזולת, מאוד אוהבים לתת מעצמם, האינטלגנציה הרגשית שלהם מאוד גבוהה. יש להם אינסטינקטים מאוד חדים והאינטואיציות שלהם אף פעם לא טועות.