מומחי מיסטיקה, כשפים, והסרת חסימות ועין הרע והכל בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

מיסטיקה היא תחום רחב שניתן להגדירו כתחום של עיסוק בעולמות הרוח. מה שלא נגלה לעין,מה שמעבר ליומיום הברור. במובן המילולי ‘מיסטיקה’ היא תורת הנסתר. בעידן שבו החומר והכלכלה הם ראש החץ החברתי,נראה שיותר ויותר אנשים מחפשים ‘משהו מעבר לזה’,איזושהי משמעות עמוקה יותר לחיים,משמעות ערכית. זה לא דבר חדש בחברה האנושית,מאז ומתמיד האדם חיפש איזו אחיזה נוספת,עובדה שהדתות צמחו על הרקע הזה לפני אלפי שנים. כנראה שהמציאות לא מספיקה לנו ושכל חברה-אנושית תחפש את הערך המוסף,איזושהי משמעות רוחנית-אנושית, שמעל לחומר ולקיום הבסיסי.
 
מיסטיקה חובקת תתי-תחומים שכל אחד מה הוא תורה בפני עצמה. ניתן לומר שהתחומים הבאים גם הם נמנים עם ה’מיסטיקה’: אסטרולוגיה,נומרולוגיה,סיאנסים,קריאה בקלפים,קלפי טארוט,קריאה בקפה,חיזוי עתידות,מפות אסטרולוגיות אישיות,’קריאה’ של מדיום,’קבלה’ יהודית,תורת הזן,תורות של ‘שמאנים’ מקסיקנים, שירת ‘הייקו’ ,וכך הלאה. מה שמוכר לנו הישראלים מכל התחומים שהוזכרו הוא, כמובן ,בעיקר אסטרולוגיה וקבלה יהודית,תחומים שיש להם אלפי מתעניינים בארץ. תורת הקבלה נחשבת למיסטיקה מרתקת,היא מושכת אליה קהל גדול,יש סביבה מרכזי-לימוד,חוגים וסדנאות, חופשות מרוכזות עם הרצאות, וכך הלאה. בשנות ה-80 הזמרת מדונה התאהבה בתורת הקבלה ואף ביקרה במרכז הקבלה בתל-אביב,וגם זה סייע להפיץ את קיסמה של הקבלה היהודית בעולם כולו. לא שחיכינו למדונה שתפיץ את חוכמתנו היהודית העתיקה, אבל מדונה בטח לא ‘הזיקה’ להתעניינות בתחום הזה.
 
אפשר להוסיף שגם תחומים כמו: ‘כישופים’ גלגול נשמות,חיזוי העתיד,טלפתיה,טלקינזיס,אמנות-חושים וכדדמה הם חלק מעולם המיסטיקה. אם תשאלו את אורי גלר על כישוריו, הוא לא יקרא לזה ‘מיסטיקה’,אבל הוא כן מתייחס לזה בראיונות איתו כאל כח מסויים,אנרגיה מסוימת שהיא מעל לסטנדרט. ליאור סושרד, שפיתח קריירה בינלאומית, מדהים את כל העולם ביכולת שלו ‘לקרוא מחשבות’. גם זו תופעה שיש בה מהמיסטיקה. אם בעבר אלו היו נביאים,בעלות אוב,מלחשי לחשים ופותרי חלומות, אז היום המיסטיקנים הם האסטרולוגים,אמני החושים ,קבליסטים, קוסמים, ועוד. נראה שככל שהחברה האנושית נעשית קפיטלסטית וצמאת כסף ושררה, כך במקביל עולה ההתעניינות בתחומי הרוח והנפש. 
בלינק הבא תמצאו את מיטב אנשי המקצוע בתחומי המיסטיקה, תוכלו לקבל מידע בתחום ולקבוע פגישה אישית.