רוצים לדעת מה הקלפי טארוט אומרים עליכם ? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

עוד מאז שהאנושות מכירה את המושג קלפי טארוט, קלפי טארוט הם דבר פופולרי מאוד. הם אומנם התחילו בתור קלפי משחק, אך עד מהרה הידיעה על הסגולות הניבואיות שיוחסו אליהם התפשטה, והסקרנות בקרב הציבור עבור קלפי טארוט התעוררה, מה שיצר סביב קלפי טארוט התעסקות רבה בקרב הציבור, ואנשים רבים רצו לגלות מה צופן להם העתיד על פי הקלפים.

 

מיתוסים רבים נבנו מסביב לקלפי טארוט, וגישות שונות התפתחו לקריאה בקלפים. מוטב לציין, כי שינויים בתקופות גם להם יש השפעה גדולה מאוד על תפקידם של קלפי טארוט בחיינו. יש לזכור כי חפיסות קלפי טארוט הם במקור עוצבו בעת הקדומה, אנחנו מדברים כאן על אירופה של סביבות המאה ה-15, ככה שהם מאוד נוגעים לחיים שהיו אז באותה תקופה.

 

על מנת להתאים אותם לחיים שלנו, אנחנו צריכים להבין לעומק את האיזוטופים, את הסימבוליות, וכמו כן עלינו להבין היטב גם את החיים שחיו האנשים אז, ומה המשמעות של הדמויות שהיו אז לדמויות מפתח בחברה כיום, בחיים שלנו. איזה מקום יש לאותם דמויות בחיים שלנו, ולאיזה דמויות אחרות אנחנו יכולים למשול אותן בחיים שלנו.

 

קלפי טארוט מציגים בפנינו סוגיות רבות איתן אנחנו נאלצים להתמודד במהלך החיים שלנו, הם מציגים בפנינו את בעלי התפקידים השונים איתם אנחנו נאלצים להתמודד במהלך החיים. אנחנו פונים אל קלפי טארוט עם שאלות רבות שמעסיקות אותנו בתחומי היומיום – מתי תהיה לנו זוגיות, מתי נתחתן, מתי נביא ילדים, איזה קריירה לבחור ועוד.

 

קלפי טארוט נותנים לנו את המענה שלהם בדרך מאוד מיוחדת. קלפי טארוט הם יועץ מיוחד, הם לא עונים לנו בכן ולא, הם לא עונים לנו באופן חד משמעי, הם לא חורצים את גורלנו – הם נותנים לנו אלטרנטיבה, הם נותנים לנו דרך אחרת, דרך אחרת ומיוחדת בה אנחנו יכולים לנתב את המציאות שלנו, וזאת על מנת לממש ולהגשים את עצמנו בסופו של דבר.