לתחזית אסטרולוגיה הודית חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

גורו – יופיטר\צדק: לפי אסטרולוגיה הודית, גורו מייצג את כוכב יופיטר. הוא נקרא בסנסקריט בריהספאטי שפירושו מורה. הוא למעשה כוכב הלכת הגדול ביותר והבהיר ביותר אחרי ונוס, ועל כן הוא קשור ביכולת לצמוח, לגדול, לטפוח, יש לו פוטנציאל להתקדם, לשאוף גבוה. הוא קשור בלימודים, רוחניות, שלווה, ריכוז, פילוסופיה. אנשים שהגורו דומיננטי אצלהם הם אנשים מאוד אינטלגנטיים, מאופקים, מחושבים, רוחניים, שלווים, בעלי יכולת לימוד מאוד גבוהה ופוטנציאל גדול. גורו שולט על המזלות קשת ודגים וכמו כן שולט גם על היום החמישי בשבוע.

 

שאני – סטורן\שבתאי: על פי אסטרולוגיה הודית, שאני מייצג את כוכב שבתאי והוא נחשב לכוכב הכי שלילי שיש. שאני הוא מורה קשוח וקפדן, פדנט מאוד – לא מתפשר. הוא לא מוכן שיהיו טעויות, הוא לא מוכן שמישהו יסטה  מהנתיב. יש לו משטר מאוד נוקשה שאסור להפר אותו, והוא מקפיד על כל פרט ופרט. קשה מאוד להסתדר איתו, ומי שרוצה להתמודד מולו חייב סבלנות רבה מאוד, שכן הוא לא עושה חיים קלים בכלל. הוא יכול להיות קשור בחוסר הצלחה עקב הגבלה מאוד חמורה ומניעת היכולות להינות. הוא עוצר וחוסם מאוד. שאני מקיף את כל גלגל המזלות במשך 30 שנים ולכן הוא גם הכוכב האיטי ביותר – מה שעוד מעיד על העוצר שקיים בו. כאשר שאני נכנס למזל חדש, זה מסמל על תחילתה של תקופה חדשה. שאני קשור בשמרנות והוא המקור לכל הפחדים על פי המיתולוגיה ההודית. הוא שולט במזלות גדי ודלי וכמו כן על יום השבת.

קטו – צומח הירח הדרומי\זנב הדרקון: לפי אסטרולוגיה הודית, קטו הוא הזנב של ראהו (שמהווה ראש הדרקון) . הוא למעשה הצד השני, הצד המשלים שלו. ביחד הם שני ניגודים, ראש וזנב, עבר ועתיד, שהם שני דברים הכרחיים לקיום אחד של השני. האחד נותן, האחד לוקח. ביחד הם יוצרים דבר אחד, מאוחד ובלתי נפרד. גם קטו כמו ראהו הוא בעל אופי אכזרי ולא פשוט, ויש לו השפעה גדולה מאוד על גורלו של האדם. הוא יוצר מכשולים רבים עבור האדם ומסב לו כאב רב על פי אסטרולוגיה הודית. קטו גם קשור בכל מה שקשור בפשיעה, בתי כלא, רעל ושליליות. בנוסף לכך, יש בקטו גם רוחניות מסוימת, ומקושר לפי אסטרולוגיה הודית ליכולת של גדילה ועילוי רוחניים. הוא מראה על שחרור מסוים שמגיע, ומסמל התנזרות, סגפנות ורצון להגיע לרמה תודעתית גבוהה מאוד ולהבין את מה שנסתר ולא ברור לעין האנושית. הוא רוצה להאחז בכוחות המיסטיים ולהגיע לרמה רוחנית גבוהה מהרגיל. אנשים שמושפעים מקטו הם לרוב אנשים מנוסים מאוד בעלי דרגה רוחנית גבוהה מהאדם הפשוט לפי אסטרולוגיה הודית. קטו תמיד ימצא במצב של 180 מעלות במרחקו מראהו, וגם הוא נחשב לאויב של השמש והירח ולגורם לליקוי בהם. מכוון שהוא וראהו לא כוכבי לכת, הם לא שולטים על שום יום בשבוע.