מחשבון נומרולוגיה, שמות לפי נומרולוגיה, נומרולוגיה | קורס נומרולוגיה | נומרולוג, צירופי מספרים במפה נומרולוגית, נומרלוגים בשיחת טלפונית:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

האותיות אומנם לא נראות לנו כמו דבר מורכב ומשמעותי במיוחד, נכון, אנחנו משתמשים בהם על מנת לדבר ולכתוב וכמו כן על מנת לתקשר ולהתנהל במהלך היומיום, אבל מעבר לכך, נראה שאין להם עוד משמעות מיוחדת. בסך הכל אותיות. ובכן, לפי נומרולוגיה קבלית, לאותיות יש חשיבות לא פחות קטנה מלספרים, ולמעשה, אותיות הם דבר משמעותי ביותר בעל השפעה רבה.

 

נומרולוגיה קבלית מייחסת משמעות רוחנית חזקה ועוצמתית לאותיות השפה העברית. השפה העברית היא שפת הקודש, ומהסיבה הזאת, גם האותיות העבריות הן אותיות קדושות בעלי משמעות ייחודית לכל אחת ואחת מהן. ביהדות אפילו ניתן להתקל באותיות שלא ניתן לשאת לשווא, וצירופים של אותיות שנחשבים לצירופים אסורים שלא ניתן לעשות בהם שימוש אלא למטרות קדושה בלבד.

 

האותיות למעשה הן הדרך היחידה בה היה ניתן להעביר את התנ”ך במלואו, לוחות הברית נכתבו בעזרת האותיות – האותיות הן שפתו של האל, בעזרתן הוא יכול לדבר עם פשוטי העם. בזוהר הקדוש לפי נומרולוגיה קבלית, מתוארת החשיבות הייחודית של כל אות ואות ובקשר החזק שלה עם הבורא, ואיך הבורא מינה כל אות ואות לתפקיד אחר, ולשימושים אחרים.

 

באופן הזה, אלוהים טמן בכל אות ואות אנרגיה אחרת, רוח אחרת, נשמה אחרת. ובכל פעם שאנחנו משתמשים באותיות האלה, הכתובים מקבלים משמעות שונה. מהסיבה הזאת, קמעות למשל ביהדות הם דבר שנחשב למאוד נפוץ ופופולרי, שכן על הקמעות כתובות אותיות הקודש, אותיות בעלי אנרגיה עוצמתית במיוחד, שיכולות להגן על האדם ולספק לו השגחה בכל אשר ילך.

 

האותיות, לפי נומרולוגיה קבלית, הן חלק בלתי נפרד מהבריאה. הבריאה עצמה בסופו של דבר חקוקה בתוך האותיות ובעזרתן. האותיות הן כלי של הבורא, ועבודת הבורא למעשה נעשית באמצעות הקריאה והכתיבה של האותיות. לאותיות יש את הכוח לשנות את הגורל של האדם, ולאותיות יש כוח לשנות את המזל של האדם, את מידת ההצלחה שלו, את התחומים שהוא יהיה טוב בהם ועוד.