ייעוץ ממתקשרים בתקשור עם הרוחות לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

תקשור זה למעשה כל הדרכים בהם המתקשר יכול ליצור קשר עם ישויות עליונות, עם העולם העליון, העולם שמעבר. תקשור כולל בתוכו הרבה מאוד שיטות שונות ומגוונות באמצעותן המתקשר יכול להתחבר לתודעה העליונה שלו, ולהבין את הנסתר. להבין את כל הדברים אותם אנחנו לא מצליחים לראות במהלך יום היום שלנו. מהסיבה הזאת, תקשור יכול לספר לנו הרבה מאוד על עצמנו.

 

תקשור מצוין בכל מצב שרואים צורך להתייעץ עם גורם מוסמך, גורם עליון. שמרגישים איזשהוא חלל ריק שצריך למלא, שמרגישים שצריך עצות, טיפים, הכוונה והדרכה מלמעלה, כשמרגישים שצריך חיזוק ושצריך מישהו שיחזיר אותנו למסלול. בדיוק מהסיבות האלה, אנשים פונים לתקשור, ורק באמצעות תקשור ניתן באמת לקבל את התשובות לשאלות המסובכות והמשמעותיות לנו באמת.

 

רק באמצעות תקשור, יכול האדם להתחבר אל המימדים האחרים. רק באמצעות תקשור ניתן לתקשר עם עולמות אחרים, להבין את מה שאנחנו לא מבינים, לקבל מסר מאנשים קרובים שנפטרו, ממלאכים, משומרים, ממדריכים ונביאים. רק באמצעות תקשור ניתן לקבל הגנה והשגחה אמיתית, ומהסיבה הזאת, כדאי מאוד לפנות לתקשור בהרבה מאוד מצבים בחיים.

 

מה גם, שתקשור אפילו לא דורש מפגש של פנים מול פנים, ולא צריך אפילו לפנות זמן מיוחד – אפשר לבצע ייעוץ תקשור דרך הטלפון, וזאת מבלי לראות את המתקשר פנים אל פנים. בדרך הזאת, ניתן לבצע את התקשור בכל זמן ובכל מקום, לא משנה באיזה מצב אנחנו נמצאים. גם אם אנחנו רוצים לקבל תשובה מיידית, הדבר הזה בהחלט אפשרי אודות לאפשרות לבצע תקשור באופן מקוון.

 

בדרך הזאת, אפשר להשתמש בתקשור באופן פרקטי וזמין, מכל זמן ובכל מקום אנחנו יכולים לקבל שיחת תקשור, שמהווה עבורנו את אחד הכלים המועילים ביותר על מנת לקבל תשובות בנושאים רבים. בין אם אנחנו מרגישים צורך בהכוונה, הדרכה, ליווי, בין אם אנחנו צריכים ייעוץ לגבי זוגיות, מעברי דירות, לימודים, קריירה ועוד – תקשור זה בהחלט הפיתרון הטוב יותר.