אנרגיות הריפוי איתה עובדים המטפלים ההילרים נמצאת בכל מקום ונגישה תמיד חייגו עכשיו לטיפול:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג הוא תחום המציין את כל שיטות הרפואה האלטרנטיביות למינהן, השונות במהותן מן הרפואה המערבית המקובלת כיום. הרפואה המערבית אינה נותנת מענה ראוי למגוון רחב של בעיות, ומשאירה אנשים רבים ליפול בין הכסאות כשזה מגיע לבעיות הרפואיות שלהם. אנשים רבים מוצאים את עצמם ללא מענה ראוי, כשהם צריכים להיות תלויים בכדורים ובכימיקלים שגורמים להם תופעות לוואי רבות ופוגעים להם משמעותית באיכות החיים.

 

הרפואה המערבית לא יכולה להביא תשובות להרבה מאוד שאלות, והיא מתמקדת בטיפולים נקודתיים ולא בריפוי. הבסיס של הילינג הוא ריפוי – הבאת הגוף למצב שהוא עובר ריפוי של ממש, מבפנים ובאופן מלא ומוחלט. הרפואה המערבית לעומת זאת, לא גורמת לגוף להגיע למצב של ריפוי, שכן כמובן כדורים אינם מרפאים ואינם מתיימרים לרפא.

 

הילינג בא לתקן את מה שהרפואה המערבית מקלקלת. אחת השיטות המוכרות שקשורות אל הילינג היא הרייקי שמגיעה אלינו מסין. רייקי היא שיטה שמבוצעת בעיקר על ידי מגע וכוללת בתוכה 15 תנוחות של המטפל שבעזרתן הוא מניח את ידיו על גוף המטופל ומבצע תהליך של העברה ואיזון של רמות האנרגיה בגוף המטופל.

 

ההילר מוציא מעצמו אנרגיה ובכך הוא גם שם את עצמו בדרגת סיכון מסוימת, שכן הוא עלול לרוקן לעצמו את מאגרי האנרגיה בגוף, מה שעלול להוות סכנה ממשית. מהסיבה הזאת, על ההילר להיות מנוסה מאוד בתחום ועליו לפעול באחריות וברצינות יתרה. לימוד רייקי, הוא לימוד הדורש שנים של למידה והתמחות, ולא מדובר בדבר של מה בכך.

 

אנרגיית הרייקי היא אנרגיית החיים ויש לה כוחות ריפוי שניתנים לניצול על ידי כל בעלי החיים החיים על פני כדור הארץ. אנרגיית הריפוי הזאת יכולה לחדור בעדינות אל כל יצור שעובר טיפול ובכך היא מרפאת אותו לעומק, גורמת לאיחוי של שורש הבעיות ומאזנת את רמות האנרגיה מה שמוביל לשיפור ניכר בכל המישורים – גופני, נפשי, ורוחני.