אז מה המזל שלך?  נאחל לך מזל טוב! הנה הזמנה להצצה באסטרולגיה

רוצה לדבר עם מומחה אסטרולוגיה? רוצה לשוחח בטלפון עם אסטרולוגים מומחים? אסטרולוגים עם ניסיון של עשרות שנים בתחום האסטרולוגיה? חייגו עכשיו והם יתנו לכם מענה 24 שעות ביממה:

1901-729-763
או שתשלחו להם הודעה בוואצפ והם יענו מייד:
050-916-3975

 

האסטרולוגיה היא תחום שמסקרן את רובנו, גם את אלו מאיתו שלא מודים בזה ומבטלים אותה בהינף יד כ’קישקוש’. העובדה היא שמיליוני אנשים קוראים מדי שבוע את ההורוסקופ האישי שלהם, בטורים בעיתונות הכתובה והמשודרת, ברשות החברתיות ובערוצי מדיה נפוצים נוספים. גם מי שלא כל כך ‘מאמין באסטרולוגיה’ פותח הורוסקופ שבועי, בעיקר מתוך סקרנות אישית ורצון לדעת ‘מה הולך לקרות’. אין פלא שמדורי ההורוסקופ והאסטרולוגיה מככבים בתקשורת מזה שנים. אז הנה קצת רקע על המקור של ‘הדבר הממכר הזה’.

המילה ‘הורוסקופ’ מקורה ביוונית ופירושה ‘מבט לשעה’, כשהכוונה היא לשעת-הלידה של האדם שעבורו מבקש האסטרולוג להכין ‘מפה אישית’. ההורוסקופ הוא הכלי הנפוץ ביותר בידיו של האסטרולוג לניתוח מצבו הנוכחי והעתידי של האדם. ‘אסטרולוגיה’ היא מילה ביוונית ומשמעותה : ‘אסטרו’- כוכב ו’לוגוס’ – תורה, כלומר ‘תורת הכוכבים’. האסטרולוגיה מבוססת על האמונה שיש קשר ישיר בין מצב גרמי השמים ובין ‘גלגל המזלות’, בני האדם, תכונותיהם ופעילותם ביומיום. האסטרולוגיה מבוססת על חישובים מדויקים ומוסכמים מראש, לפיהם ניתן למקם את הכוכבים בתאריכים ובזמנים נתונים לפי טבלאות מוכנות מראש.

 

האסטרולוגיה במהותה מבקשת לחזות את העתיד לפי גרמי השמים: השמש, הירח וכוכבי-הלכת, ובהתבסס על ‘גלגל המזלות’ שבו 12 המזלות: סרטן, תאומים, שור,טלה, עקרב, מאזניים, בתולה, אריה, דגים, גדי ,דלי, קשת.

 

האסטרולוגיה השתלבה במרוצת ההיסטוריה ברבות מתרבויות העולם, ובמסגרת הדתות השונות, ובתוך כך כמובן גם ביהדות. כמו כל תורה בעידן הניו- אייג’ שמקבלת ‘נפח’ בעניין לציבור, כך גם האסטרולוגיה הוטמעה כגורם מעניין, מסקרן ומבוקש. בישראל אחת הדמויות המקצועיות בתחום, שהשרישה את העניין באסטרולוגיה באופן דומיננטי היא האסטרולוגית מרים בנימיני, שיש לה מדורים מרתקים בעיתונות הכתובה והמשודרת ואלפי לקוחות שנוהרים אליה בבקשה לעריכת ‘מפה אישית’ והכוונה אישית להמשך צעדיהם על הקרקע. אז ‘איך זה שכוכב אחד מעז’?! מישהו הרי צריך להעיז. מישהו צריך להזיז. מי אמר ש’זה לא בשמיים’?! זה דווקא כן! אז כנסו לקריאת ההורוסקופ השבועי שלכם.