נומרולוגיה איזה פרנסה ועבודה היא מתאימה לכם חייגו לפרטים:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

החיים שלנו מנותבים על ידי שביל הגורל שלנו – אותו השביל שנקבע ביום שכל אדם נולד ולא ניתן לשנות אותו. ברגע שאדם נולד, העתיד שלו נחרץ למעשה. כל האישיות שלו, כל החוזקות שלו, כל החולשות שלו – הכל נטמן באותו הרגע. זה בא לידי ביטוי בגלל המספר הייחודי של האדם – מספר הגורל שלו, שהוא השקלול של כל המספרים בתאריך הלידה של האדם.

 

המספרים על פי נומרולוגיה מנהלים את היקום שלנו. כל היקום שלנו סובב סביב מספרים. מספרים הם למעשה השפה של היקום – ודרכם אנחנו יכולים לדעת הכל על הסביבה שלנו, על עצמנו ואפילו על חפצים דוממים. כל תרחיש שמתרחש – הכל יכול להיות מתורגם למספרים. גם אותיות כלולות בתוך נומרולוגיה, שכן בעזרת גימטריה ניתן להמיר גם את האותיות למספרים.

 

ביהדות למשל, למספרים ולספרות יש משמעות מיוחדת במינה, ואף יש ספרות ומספרים שמייצגים קדושה – עד לרמה שבה יש צירופים של אותיות שאסור לכתוב או לומר ביחד מפעת קדושתם. כאשר אנחנו פונים לייעוץ נומרולוגי, אנחנו יכולים לקבל איבחון אישיות עמוק שיגיד לנו בדיוק מי אנחנו, מה אנחנו, מה היעוד שלנו בחיים, מה השאיפות שלנו ומהי ההתאמה הזוגית.

 

כפי שצוין , נומרולוגיה מספרת לנו כל מה שאנחנו צריכים לדעת על עצמנו – אפילו את המקצוע שמתאים לנו לעסוק בו, ומהסיבה הזאת, לפני שבוחרים כיוון בחיים, או במידה ולא מוצאים כיוון בחיים ונמצאים בתחושה של חוסר סיפוק, חוסר וודאות או חוסר מימוש עצמי, חשוב מאוד לפנות לייעוץ נומרולוגי. ייעוץ נומרולוגי יוכל לומר לנו בדיוק מה הסיבה שאנחנו מרגישים בצורה הזאת.

 

בעזרת נומרולוגיה ובעזרת ייעוץ נומרולוגי, אנחנו יכולים להבין בדיוק מהן הסיבות שאנחנו לא מרגישים שאנחנו ממשים את עצמנו. מה הסיבה שאנחנו מרגישים עצורים, מה הסיבה שאנחנו חשים חסימה. לכן, לפני שבוחרים במקצוע לימודים, לפני הבחירות הגורליות בחיים – חשוב מאוד לשאול את הנומרולוגיה – שכן היא יכולה לתת לנו מושג כללי מה באמת מתאים לנו לעשות, ומה לא.