הגורל שלכם בתורת הנומרולוגיה בשיחת טלפון: 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

מספר הגורל הוא השכלול של סך כל המספרים המרכיבים את תאריך הלידה שלנו על פי נומרולוגיה. מספר הגורל הוא למעשה המספר שחורץ את הגורל שלנו, ושמלווה אותנו כל חיינו. לכל מספר גורל יש אנרגיה שונה לחלוטין, תכונות אופי ייחודיות, חוזקות, חולשות, מעלות ותכונות שליליות. מספר הגורל יכול ללמד אותנו בדיוק מי אנחנו ומה אנחנו וכיצד עלינו לפעול בהתאם לכך.

 

מספר גורל 1 מייצג אנשים עצמאיים, אנשים בעלי ביטחון, אנשים בעלי יכולת מנהיגות, אחראיות, ראש על הכתפיים. 1 זה מספר מוביל לפי נומרולוגיה. 1 נמצא בראש, הוא ההתחלה של הכל. הוא זקוף, הוא חד, הוא בעל סמכות רבה, הוא חד משמעי.

 

מספר גורל 2 מייצג אנשים עגולים, אנשים מעט נשיים, רכים, צנועים. אנשים מאוד חברתיים, שחשוב להם לעבוד בצוות, חשוב להם להיות בחברה של עוד אנשים. הם אנשים מאוד גמישים, לא כאלה שעומדים על שלהם. מאוד נוח להיות איתם, כי הם מאוד אוהבים להתאים את עצמם לסביבה, והם לא אנשים עקשנים במיוחד. מה גם, שהם אנשים סבלניים מאוד, ומתאים להם במיוחד מקצועות של נתינת שירות, עבודה עם אנשים, פתרון בעיות, ייעוץ והכוונה וכמו כן גם תחומי ההוראה מתאימים להם.

 

מספר גורל 3 על פי נומרולוגיה מייצג אנשים בעלי חוש הומור מאוד טוב, אנשים מאוד אהודים, אוהבים להיות מוקפים בהרבה מאוד חברה, אנשים שמתאימים לתחום המשחק, האומנות, הוראה, תיירות, פרסום, בעלי חיים וכדומה. אנשים שמאוד אוהבים להיות פעילים ומאורעים במה שקורה סביבם, תמיד אוהבים להיות במרכז העיניינים.

 

מספר גורל 4 לפי נומרולוגיה הוא מספר שמייצג אנשים שמתאימים לעבוד בגופים ממשלתיים וסמכותיים, אנשים שמעורבים בחיי הקהילה, אנשים שמתאימים להיות פוליטיקאים או לעבוד במערכת המשפט. אנשים אנליטיים מאוד, מתאימה להם גם עבודה פיזית בין היתר או עבודה בתחום הפיננסים – גמל, פנסיה, חברות ביטוח וכדומה. המקצועות שהכי מתאימים למספרי 4 הם המקצועות הריאליים – הנדסה, מדע, טכנולוגיה, מכונאות, משטרה ועוד.