נומרולוגיה | נומרולוגית | נומרולוגים נותנים ייעוץ בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

על פי נומרולוגיה, לכל אחד מן המספרים העשרוניים יש משמעות ייחודית משלו. לכל מספר יש תדר משלו, תכונות משלו, מאפיינים משלו. לכל מספר יש חוזקות וחולשות. לפי נומרולוגיה, לכל מספר חשיבות יוצאת דופן וכל מספר בחיים שלנו משחק תפקיד משמעותי מאוד. אחד המספרים המשמעותיים ביותר הוא מספר הבית שלנו. מספר הבית שלנו אומר הרבה מאוד עלינו – הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים.

 

למעשה, נומרולוגיה רואה במספר הבית שלנו כאחד המספרים המשמעותיים ביותר בחיים שלנו. הבית שלנו, הוא המקום המשמעותי ביותר עבורנו. הכל מתחיל ונגמר בבית שלנו, הבית שלנו זה המפלט שלנו, זאת הפינה שלנו. הבית שלנו הוא מה שמייצג אותנו. הלב שלנו נמצא במעון שלנו, במשכן שלנו שנקרא ביתנו, ומהסיבה הזאת, נומרולוגיה רואה במספר הדירה שלנו חשיבות והשפעה גדולה מאוד.

 

לפני שקונים או משכירים דירה חדשה, חשוב מאוד לפנות לייעוץ נומרולוגיה, שכן למספר הדירה יש חשיבות גדולה מאוד על החיים שלנו ועל איך יראו פני הדברים בעבורנו. בדרך כלל, לפני שנכנסים לדירה, לא מייחסים שום חשיבות למספר הדירה. מתייחסים לנראות הדירה, לאיזור, לגודל הדירה, ואת נושא המספר שוחכים לחלוטין, הרי איזה משמעות יכולה להיות למספר דירה?

 

תתפלאו, אבל הרבה מאוד. למעשה, המספר הוא מה שעושה את כל ההבדל, והוא אחד הדברים הקריטים ביותר. התדר של המספר, האנרגיות שהוא משדר, זה מה שישפיע על ההרגשה שלכם, על היחסים של בני הבית, על המזל של בני הבית, על הקארמה של בני הבית. מספר הבית הוא בהכרח ספרה אחת, כך שאם יש לכם יותר מספרה אחת, תחברו את שתיהן.

 

הספרה 1 למשל, היא הספרה הראשונה והמובילה. היא ספרה שמייצגת מנהיגות, ביטחון, עצמאות. היא ספרה חדה, זקופה, אי אפשר לכופף אותה לצדדים. היא בטוחה במקומה, איתנה. הספרה 1 לפי נומרולוגיה מייצגת שפע, פרנסה, קריירה מצליחה, עצמאות, מנהיגות, יוזמה. היא מתאימה מאוד לאנשי עסקים, אנשים שעוסקים בתפקידי ניהול, עצמאיים. אנשים בעלי תפקידים גבוהים במיוחד.