שירותי מיסטיקה, הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי, נומרולוגיה ועוד בטלפון עכשיו עם המיסטיקנים המומחים שלנו:

1901-729-763

או שלחו הודעה וואצפ:

050-9163975

חודש ינואר: חשוב לאפשר לילדי ינואר להוכיח את עצמם בדרך חיובית על ידי עידוד האינדיווידואליות, המקוריות, העצמאות, הבגרות והיוזמה שלו, ולא יתמרד.

חודש פברואר: אל ילידי חודש זה אפשר להגיע ממקום של שיתוף פעולה, ממקום של אהבה, כבוד, תמיכה ועידוד.

חודש מרס: לתת מקום לילד שבו ולתום שבו, גם כש”הוא כבר אדם מבוגר שיתבגר כבר”, לאפשר לו לבטא את עצמו בדרכו הייחודית, לא להצר את צעדיו ולתת מקום לאופקים הרחבים שלו, לשמחה ולהתלהבות שבו.

חודש אפריל: ילידי חודש זה זקוקים לבית מסודר ומאורגן, ליציבות ובטחון, ואולם אין לכפות על הילד את דעת “המבוגרים”, אלא לעודד את רוחו הנחושה והאמיצה תוך שמירה על המסורת, על המוסכמות של הבית.

חודש מאי: ילידי מאי זקוקים לחברה ולתקשורת ערה ודינמית, לדיבור חופשי ולשינויים חיוביים, כדי להתפתח, חשוב מאוד שלא לסגור להם את הפה, ולא להגביל את השאלות הסקרניות שלהם, יש ללמדם חופש בונה ע”י הצבת גבולות ברורים שמוסכמים על כולם.

חודש יוני: ילידי מזל סרטן זקוקים בעיקר לאהבה וחום כדי להתפתח, האהבה מפעמת בכל תא ותא בגופם ובנשמתם, ילידי חודש זה מאוד רגישים ופגיעים ואם הם גדלו/גדלים בבית הרסני שלא ידע להכילם ולחבקם, הם יגדלו לאנשים שלא מאמינים באהבה ובמקרה הגרוע ביותר ישתמשו באהבה כמניפולציה כאקט של הבעת חוסר אמון באהבה. אין עוול יותר גדול מאשר פגיעה בתום אהבתו של יליד חודש זה. חוסר אהבה יכול להביאו לשנאה עצמית, לביקורת קשה כלפי עצמו, ממש לביטול עצמי, צריך לעודד אותו לבגרות ואחריות כי הם באמת קיימים בו, ולמרות כל זאת בסופו של דבר ברוב המקרים גם לאחר פגיעה קשה בתום אהבתם הם מצליחים להתרפא מהכאב, מכיוון שהקוד הגנטי הרוחני שלהם מאוד חזק.

חודש יולי: ילידי חודש זה הם אנשים רוחניים, מהורהרים ומופנמים, אין להאשים אותם בניכור, עצלנות או ריחוף, להיפך מדובר באנשים, חכמים אינטלקטואלית ואינטואיטיבית כאחד, אנשים חרוצים ורגישים, שצוללים ומעמיקים פנימה, התעמקות פסיכולוגית ופילוסופית, ההתעמקות הזו דווקא גורמת להם להיות מאוד רגישים וחומלים.

חודש אוגוסט: יש להעניק לילד חודש זה רגש של כבוד לא רק כשהציונים גבוהים, להבהיר לו שהוא מצוין כשלעצמו בלי קשר לציונים, לחזק בו ערכים ולא רק ציונים ולא ימרוד ובמקרים קיצוניים אפילו יתנתק מן המשפחה שלו. חשוב לעודד בו מקוריות, יצירתיות, אצילות וכן לעודד אותו לבטא רגשות ואפילו לבכות, כי לפעמים בשם שמירת המלכותיות שקיימת בהם הם מחניקים את רגשותיהם ואת בכיים.

חודש ספטמבר: יש לאפשר לילידי חופש זה חופש מוחלט, כמובן עם גבולות מוסכמים, לא מתאים להם חינוך קונבנציונלי, יש לאפשר להם לטעום מהכול ולא לרסנם ולהגבילם, ריסון יכול להוביל לכך שבבגרותם יתקשו למצוא לעצמם עיסוק שירתק אותם (עיסוק חברתי/הומניטרי במקרים רבים) ושיכולו לשמור עליו לאורך זמן, ריסון בילדות יכול לגרום לילדי חודש זה לשמור בקנאות על החופש שלהם ולראות בכל מסגרת כמאיימת.

חודש אוקטובר: ילדי חודש זה זקוקים לבית יציב, מוגן וסבלני. לרוב מדובר בילדים מתבודדים ששומרים בנפשם אוצר גלום, ולא יודעים איך להוציאו החוצה, חשוב לעזור להם להוציא את האוצר שלהם ולא להגיד להם “תעסיקו את עצמכם”, ולא יתכן שהילד בסופו של דבר “יתפוצץ ” או יפוצץ את סביבתו. חשוב לאפשר להם מרחב מחיה פרטי הם מאוד רגישים לכך ומצד ני בחכמה ובעדינות חשוב לעודד אותו לשיתוף פעולה והתחלקות.

חודש נובמבר: יש לשדר לילידי חודש זה שהם רצויים ואהודים, לעודדם לעצמאות, למודעות רוחנית ולהומניטאריות, ללמדם שהכסף הוא חשוב כדי להגיע לחירות אישית ולחירות חברתית בכלל ואולם שהכסף כשלעצמו הוא לא ראשון במעלה.

חודש  דצמבר: יש לעודד את ילידי חודש זה לראות את הצד החיובי של החיים, שמותר להם להיכשל, שהכישלון למעשה בונה הצלחה ע”י כך תתגמד הביקורת התמידית שיש להם כלפי עצמם וכלפי אחרים, חשוב לאפשר להם לנוע בחופשיות התנועה תכניס בהם שמחת חיים, מתוך החופש למצוא את רוחם הם ילמדו ערכים מוסרים גבוהים.