פתיחה בקלפי טארוט בטלפון! תחזית מדויקת לפי קלפי טארוט ממומחים בתחום

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

קלף טארוט מספר 19 – קלף השמש

קלף השמש הוא הקלף התשע-עשר בסדרת הארקנה הגדולה של קלפי הטארוט. השמש מייצגת את האור ביקום, את מקור האנרגיה של כל היצורים החיים, השמש היא מקור החיים של כולם, היא מפיצה אנרגיה אין סופית, היא הגורמת לצמחים לצמוח ולבצע את תהליך החיים, היא מקור החמצן לנשימה, היא מאחדת ומחממת, היא מקרינה אור מלמעלה, היא פורצת את הגבולות ומאחדת בין ניגודים. השמש מעוררת בכל אחד את הילד הפנימי שבו, ומעודדת חברויות ויחסי אמון אחד עם השני. היא מאפשרת לעולם וליצורים החיים להתקדם הלאה.

 

קלף השמש בטארוט מופיע מיד לאחר קלף הירח – כלומר, זהו קלף משלים של הירח, השמש היא למעשה ההשלמה של הירח, ההיפוך שלו. וזה אחרי קלף הכוכב- ביחד, שלושת הקלפים הללו יוצרים מעין מערכת אסטרונומית של כוכבי השמיים. קלף הירח התאפיין בתחושה לא נעימה, תחושה של כאוס, תחושה אפלולית במידה מסוימת – השמש מעבירה הרגשה אחרת לחלוטין- הרגשה של שמחה, של תקווה, של חברות, אנושיות – ניתן לראות בקלף שני דמויות אנושיות, של ילדים צעירים, הנוגעים זה בזה באחווה ובחברות. נראה אף שמעודדים אחד את השני. היא מראה על חום ואהבה. הפרצוף שלה מסתכל קדימה, הפנים שלה מרגיעות, היא מפיצה אור גדול.

 

קרני השמש מוארים כקווים ארוכים ורכים, והם מתרככים ככל שמתרחקים. השמש מקרינה אור מלמעלה, אור של שפע ושל שמחה וחיות. השמש מייצגת דמויות השולטות בחיינו כמו מנהיגים ומלכים, והילדים שעל האדמה מראים לנו את המעמד הצנוע. לפיכך, השמש מקרינה שפע וברכה על כולם, גם על המעמד הצנוע, על כל האנשים – על כל היצורים החיים. זה גם יכול לייצג מצב של עזרה “מלמעלה” המתארת את הכוח העליון ואת האנרגיה של היקום.

 

הדמויות בקלף השמש מקבלות את האור של השפע והחיים מבלי לעשות משהו בעבור זה, היא פשוט ממלאת את הכל בהרגשה של שפע ושל אנרגיה ואופטימיות גבוהה. הקלף יכול לתאר מצב בריאותי טוב, רווחה חומרית המגיעה במידה מתונה – שמספיקה בדיוק למילוי הצרכים הממשיים הדרושים לאושר אמיתי. הקלף בא לבטא ריסון מסוים – יש יש שפע רב, אך הוא בדיוק במידה הטובה והמתאימה לנו – לא יותר מדי ממה שצריך. מכאן ניתן להסיק שהשמש פעולת בתוך גבולות, היא לא יוצאת משליטה, היא לא פוגעת וגורעת.