אסטרולוגים בטלפון נותנים לכם שירותי אסטרולוגיה בנייד:

1901-729-763
או שלחו הודעה בוואצפ:
050-9163975

כאשר אנחנו רוצים לקרוא מפת אסטרולוגיה ולהבין את התחזית שלנו ואת מפת הלידה שלנו – אנחנו נתקלים במושג ארבעת היסודות. למעשה – אנחנו יכולים לשים לב שבמפת אסטרולוגיה, שניים-עשר המזלות מחולקים לארבעה יסודות שונים, כך שלכל יסוד יש שלושה מזלות המשותפים לו. אנחנו יכולים להבחין כי בין כל שלושה מזלות יש מן המשותף, ועל-כן הם נמצאים באותו יסוד.

 

מכאן נוכל להסיק כי לכל יסוד יש תכונות אופי ומאפיינים שונים על פי אסטרולוגיה וכי מה שמשותף למזלות שלנו הוא למעשה היסוד השולט במזל. תאוריה זו של אסטרולוגיה מבוססת על תאוריית ארבעת היסודות לפיהם קיימים ארבעה מרכיבים בסיסיים המרכיבים את העולם וכולו והם המרכיבים הבסיסיים של כל חומר ביקום כולו ומהווים את הבסיס לכל דבר ביקום.

 

התכונות המיוחסות לכל יסוד על פי אסטרולוגיה –

יסוד המים – על פי אסטרולוגיה, יסוד המים מייצג את עולם הרגשות. עולם הרגשות מציג בפנינו עולם מאוד לא ברור, מאוד לא עקבי ומסודר – הוא לא מאורגן לפי היגיון מסודר או אופן שיטתי. עולם הרגש עשוי מחומרים עדינים ביותר, עדינים הרבה יותר מהחומרים מהם עשויה המחשבה שלנו ושיקול הדעת שלנו. הרגע מופיע באופן פתאומי בהחלט, בצורה אפילו אינסטנקטיבית, והוא יכול להעלם בכל רגע – ללא הרף. הרגש נקבע בלי בסיס מוצק – אנחנו יכולים לבסס את הדעה שלנו ואת ההרגשה שלנו לגבי משהו באופן מאוד מהיר ולא מבוסס.

 

אנחנו יכולים לקבוע שמשהו לא טוב לנו בצורה מאוד אינסטנקטיבית – שאין לה שום בסיס ראצינלי, טענות מנומקות ומוצדקות. הרגש אינו דבר אובייקטיבי והוא יכול מאוד להיות מבוסס על הרגשה רגעית ואימפולסיבית – ללא שום הסבר הגיוני, והקדשה של זמן רב למחשבה ושיקול הדעת. עולם הרגשות הוא עולם שעובד בצורה מאוד אינטואיטיבית ואסוציאטיבית, ומהסיבה הזאת, מאוד קשה לנו לשלוט בעולם הרגשות שלנו.

 

עולם הרגשות שלנו הוא תחום שכמעט ואין לנו עליו שליטה, זה מאין תחום אפור בתוכנו, שלא מבוסס על היגיון ולא מבוסס על ראציונל. כל בני מזלות המים הם מזלות שהמשותף להם הוא זה שהם פועלים וחיים על בסיס הרגש שלהם – כל עולם הערכים שלהם וכל האופי שלהם בנוי מהרגש שלהם – בצורה מאוד אינטואיטיבית, לא מבוססת, אימפולסיבית מאוד במובן מסוים.