נומרולוגיה גם בשירות מהמיסטיקנים בטלפון

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

הספרה 0 בנומרולוגיה

הספרה 0 היא האמא של היקום. הכל מגיע מהתהום, הכל מתחיל מהתוהו ובוהו, מהלא נודע. לאף אחד אין את הספרה 0 כמספר הגורל שלהם, או כמסלול החיים שלהם, וזאת מהסיבה הפשוטה ש-0 הוא המספר של היקום עצמו בנומרולוגיה. כולנו ילדים של הספרה 0.

 

הספרה 1 בנומרולוגיה

המספר 1 בנומרולוגיה מרמזת לנו על להיות מספר 1 תרתי משמע – בכל דבר אותו אתה עושה. בין אם זה עסק, אז המספר 1 מראה את יכולת ההנהגה המקצועית שלך, את היכולת להוביל ולסחוף אחריך אנשים, את הכריזמה יוצאת הדופן שלך, את הטבע המולד שלך להיות הראשון מכולם. רק זכור, לא כל אדם אחר הוא מספר 1. כדאי שתלמד מי נולד כעוקב ומי נולד כמוביל.

 

הספרה 2 בנומרולוגיה

הרמוניה היא הכינוי שלכם. מערכות היחסים עם הקרובים שלכם חשובים לכם מאוד. בין אם זה בזוגיות, משפחה, חברים, עמיתים לעבודה, ואפילו אנשי מכירות בחנות – חשוב לכם מאוד לחזק את הקשרים האנושיים עם הסביבה שנמצאת מולכם.

 

הספרה 3 בנומרולוגיה

הספרה 3 מצביעה על עבודת צוות, על אדיבות, הבעה עצמית טובה מאוד, אופי מאוד חביב וכיפי. אם מספר הגורל שלך הוא 3, אתה בן אדם מאוד חברתי, תמיד אוהב להיות מוקף בין מלא אנשים. כולם אוהבים להיות מסביבך. אתה אוהב להיות במרכז העניינים, ויש לך נטייה להיות מעט חומרי. כדאי לך לדבוק בצד הרוחני שלך יותר.

 

הספרה 4 בנומרולוגיה

אם ספרת הגורל שלך היא 4, אתה בן אדם מאוד לוגי ואנליטי, אתה תמיד אוהב להיות מוכן לכל תרחיש, אתה מאורגן ומסודר, יש לך אופי מאוד ניהולי, ואתה מאוד אחראי. יש לך דחף תמידי ליצור, להשפיע, להוציא לפועל תוכניות ואפילו להרחיב פרויקטים עוד ועוד. אתה תמיד המבוגר האחרי, תמיד חושב בצורה ריאלית ושקולה, ותמיד משמש דוגמה לאחרים.