אסטרולוגיה הודית בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

אסטרולוגיה הודית היא אסטרולוגיה הקיימת עוד מימי קדם והיא התפתחה בהודו העתיקה. עוד מלפני 5000 שנה ההודים התחילו לעשות בה שימוש. האסטרולוגיה ההודית עושה שימוש גם היא באותם שניים עשר המזלות המוכרים לנו מן האסטרולוגיה המערבית, אך היא נבדלת מן האסטרולוגיה המערבית בהיבטים רבים.

 

האסטרולוגיה ההודית מהווה חלק מאוד מהותי מהחברה ההודית ויש לה משמעות והשפעה רבה על חיי היומיום של האדם. ההודים משתמשים באסטרולוגיה לפני קבלת החלטות בכל תחום ושלב בחיים – ובשביל לנתח מפה אסטרולוגית הודית יש צורך להבין היטב את התרבות ההודית לעומקה.

 

לפי האסטרולוגיה ההודית, ניתן לקבוע כל דבר על האדם – העתיד שלו, התחומים בהם הוא טוב, החולשות שלו, המקצוע שלו, חיי הזוגיות, כלכלה ועוד – בדומה לאסטרולוגיה המערבית. בהודו, לפני כל החלטה משמעותית בחיים, ההודים מבקרים ראשית את האסטרולוג, כפי שאצלנו מבקרים את הרב, והם מקבלים ייעוץ וניתוח לפי המפה האסטרולוגית שלהם. גם לפני החתונה, יש לעבור ניתוח אסטרולוגי זוגי. האמונה של ההודים במזלות היא חזקה מאוד – והם מאמינים שגורלם מושפע ממצב הכוכבים בזמן לידתם.

 

אסטרולוגיה הודית שונה במהותה מאסטרולוגיה מערבית מבחינות רבות – למשל, המפה האסטרולוגית ההודית אינה מציגה את המזלות במעגל, אלא בתרשים מלבני. ההודים אינם עושים שימוש בלוח הטרופי אלא בלוח הסידרי ועל כן אין חפיפה מדויקת בין התאריכים של המזלות באסטרולוגיה הודית והמזלות של אסטרולוגיה מערבית.

 

עם זאת, יש הרבה מאוד קווים דומים בין אסטרולוגיה הודית לאסטרולוגיה מערבית, כמו כן גם סמלי המזלות, ושמותיהם. האסטרולוגיה ההודית עשירה מאוד וכוללת בתוכה גם טקסים, מדיטציות, מזמורים, תרגולים ועוד. באסטרולוגיה ההודית לכל כוכבי הלכת שמות ותכונות מיוחדים למשל – סוריה, השמש – היא הצורה הבולטת ביותר של האל, היא חלק ממנו, ומאמינים רואים בסוריה כהתגלות של האל בעצמו. סוריה הוא אל בעל ארבע זרועות וגוף אדום האוחז בידו קונכייה ואת פרח הלוטוס. הוא מייצג את התהילה, החזון והאומץ ומהווה דמות אב. הוא שולט במזל אריה וטלה ושולט ביום הראשון.