מומחי הילינג אנרגטי יועצים לכם בטלפון חייגו עכשיו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הילינג היא יכולת הריפוי הטבעית של הגוף באמצעות אנרגיה. כוחות הילינג קיימים אצל כל אחד ואחת מאיתנו והוא ממש אינו נכסם של הילרים בלבד. בני האדם, כמו שאר בעלי החיים, צוידו בכלי מופלא – כלי הריפוי הטבעי על ידי אנרגיית החיים הקיימת ביקום כולו. חשוב להבין שכשמדברים על אנרגיה – אין מדובר במושג מוחשי, אלא במושג מופשט הנתון לפרשנויות שונות.

 

גם על פי המדע אותה האנרגיה קיימת, ועוברת כל הזמן גלגולים והמרות. גם על פי המיסטיקה האנרגיה קיימת בצורות שונות, בין אם זה הצ’י, או אנרגייה אחרת. בכל מקרה אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שיש את אותה אנרגיית חיים – האנרגיה שמניעה את כל היקום וגורמת להכל לקרות. משהו חייב להפעיל את כל המערכת הזאת.

 

הילינג הוא תחום שעוסק סביב אנרגיית הריפוי הטבעית שלנו – שהיא לא בדיוק שלנו למעשה, אלא של היקום – אנחנו רק יכולים לעשות בה שימוש עבורנו. אותה האנרגיה של היקום – זמינה בעבור כולם, וכל אחד יכול לנצל אותה למטרות שונות. למעשה, בכל דבר שאנחנו עושים – אנחנו אף פעם לא יוצרים אנרגיה חדשה משלנו – אלא תמיד משתמשים באנרגיה קיימת וזו אנרגיה של היקום.

 

אם כן הילינג על פי גישותיו השונות פונה בצורה שונה אל מושג האנרגיה, בחלק מן המקרים אותה האנרגיה מוצגת כצ’י, רייקי או אנרגיית החיים, אך בסופו של דבר מדובר על הכוח, הכוח המניע את הכל – הכוח בו גם אנחנו משתמשים. אותה האנרגיה האינסופית שמעולם לא נגמרת ורק עוברת המרות על פי המדע. למעשה, בכל פעולה שאנחנו עושים אנחנו משתמשים בה – העניין הוא – שאיננו מודעים לכך. ההבדל היחיד בין הילרים לאנשים רגילים היא המודעות והלמידה העמוקה של הנושא.