נומרולוגיה | פירוש השמות לבנים ובנות | נומרולוגיה בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

 

לפי נומרולוגיה, המספרים מנהלים את היקום בו אנחנו חיים, ולמעשה, לכל מספר יש השפעה עוצמתית עלינו, אנרגיות אופייניות לו, משמעות שונה. המספרים הם אלה שקובעים מי אנחנו ומה אנחנו. המספר הכי משמעותי הוא מספר הגורל שלנו, שהוא למעשה תאריך הלידה שלנו – היום הגורלי ביותר בחיים שלנו, באותו היום, הגורל שלנו נקבע – מי אנחנו נהיה, במה נעסוק, מה נאהב וכדומה.

 

עם זאת, לפי נומרולוגיה גם לאותיות יש משמעות לא פחות חשובה. לפי נומרולוגיה, השם הפרטי שלנו גם הוא הוא דבר משמעותי, שחורץ את גורלנו, וגם לשם הפרטי שלנו משמעות חזקה מאוד עלינו. השם הפרטי שלנו, הוא חלק מאיתנו, גם אם נשנה אותו. הוא למעשה מה שמרכיב אותנו, אחד מהמאפיינים הבסיסיים ביותר שלנו, וברוב המקרים, שינוי של השם הוא דבר לא אפקטיבי.

 

עם זאת, הרבה מאוד פעמים, גם לפי נומרולוגיה, יש צורך לשנות את השם הפרטי – וזה יכול לקרות מסיבות רבות. יש מצבים שלפיהם – שינוי השם הפרטי יכול להקל עלינו באופן משמעותי ולפתור לא מעט בעיות בחיינו. השם הפרטי שלנו, כפי שצוין, הוא בעל השלכות רבות עלינו – וכל שינוי בו יכול לשנות את המציאות שלנו כמכלול. הרבה מאוד שמות הם פשוט טעות בעבורנו, ומהסיבה הזאת הם דורשים שינוי.

 

מבין המצבים בהם רצוי מאוד לשנות שם, ניתן למנות מצבים בהם אנחנו מרגישים מאוד לא בנוח עם השם הפרטי שלנו מסיבה כזאת או אחרת – הרבה מאוד פעמים אנשים מרגישים מאוד לא בנוח עם השם שלהם, יש כאלה שאף מתביישים בשמם – ומצב כזה אינו מצב טוב. אם אתם לא מתחברים לשם הפרטי שלכם, מרגישים שהוא לא שייך אליכם, מרגישים איתו אי-נוחות – זה לא סימן טוב, וזה בהחלט סימן שרצוי להתייעץ על כך.

 

עוד מצב בו רצוי להחליף את השם הפרטי הוא במידה ואדם מרגיש שהוא לא מצליח להגשים את המטרות שלו, לא מצליח לממש את היעדים שלו. מצבים בהם אדם מרגיש שהוא פשוט דורך במקום ולא מתקדם. זה מצבים שלאדם יש פשוט מחסום העומד לפניו ומונע ממנו להמשיך ולהצליח. במצב כזה, הרבה מאוד פעמים שם חדש יכול לפתור את הבעיה לפי נומרולוגיה, וגם זה בהחלט מצב שכדאי לשקול ייעוץ.