פתיחה בקלפים, מאגיה שחורה, וחיזוי עתידות בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

משחקי קופסא,משחקי חצר,משחקי ילדות. יש להם פינה קטנה בלב של כולנו. ספרי הפסיכולוגיה מעודדים את תרבות-המשחקים כחלק משלב חיוני בהתפתחות הילד לאדם בוגר בריא בנפשו, יצירתי ובעל מחשבה עצמאית. מרחב-המשחקים בילדות הוא מרחב-הקיום הכמעט אינסופי. הרבה אמנים גדולים מעידים על עצמם שבילדותם העיסוק במשחקים היה מרכזי בפיתוח היצירתיות שלהם ובגיבוש הזהות-האומנותית שלהם. ג’וליה קמרון בספרה ‘דרך האמן’ מתייחסת לחשיבותו של עולם המשחקים בהתפתחותה של אישיות אמנותית.
 
אז אפרופו ‘משחקי ילדות’, מי לא אסף קלפים בילדותו?! קלפים של ספורטאים,כוכבי כדורגל,קלפים של דמויות מסדרות טלוויזיה כמו: ‘הדרדסים’ ו’בוב ספוג’ ו’בילבי’,’הפנתר הורוד’, ‘חבורת הזבל’,’צבי הנינג’ה’, ועוד. קלפים הם משחק על-זמני,מילדות, לנעורים, לבגרות. דוגמא למשחק קלפים חוצה יבשות-תרבויות-גילאים הוא משחק קלפי טארוט. קלפי הטארוט הגיעו אלינו מתקופת ימי-הביניים,עשו דרך ארוכה ממצרים,אירופה,דרך חצרות של בני-אצולה ושליטים,פשוטי-עם וצוענים,אסטרולוגים ומיסטיקנים וגם ‘עמך ישראל’ – מיליוני אנשים מתלהבים מהטארוט ומהחוויה שהמשחק הזה (שהוא לא רק משחק) יכול להעניק. 
 
קלפי טארוט הם חוויה מרתקת וקסומה בכל מימד,מתאימה גם למבוגרים וגם לילדים. מבוגרים מן הסתם ייכנסו לעומק-התרבותי-פילוסופי של חוויית הטארוט, ויוכלו ליהנות ממנה משמעותית גם מהאספקט הפילוסופי. במרכז המשחק עם קלפי טארוט מוצגת שאלה מרכזית שמעלה אחד המשתתפים,והפריסה-פתיחה בקלפים במהלך המשחק עצמו היא שאמורה לתת תשובה לשאלה המרכזית שהועלתה בתחילת המשחק. מהלך המשחק הוא סוג של מסע בין דמויות ציוריות לאובייקטים-קוסמיים שמופיעים על הקלפים באיורים יפהפיים,ביניהם: השוטה,הקוסם,הכהנת הגדולה,מלך המטבעות,התליין,השמש,השטן,מלך החרבות,מלך המטבעות,המוות,הקיסרית,ועוד. 
כל קלף מסמל מהלך ספציפי,צעד גורלי כלשהו,פעולה שיש לבצע, או חשיבה שמומלץ לתת עליה את הדעת. חוויית המשחק מעודדת דמיון,חשיבה יצירתית,סקרנות ודיון.
בלינק הבא תקבלו מידע קסום על ההיסטוריה של הטארוט ועל סוגי ערכות-טארוט יפהפיות שאפשר לקנות באונליין,על קורסים וסדנאות בתחום ועל כל מה שמסקרן אתכם לגביו. קלפי טארוט הם יופי של בחירה לשעות הפנאי,קדימה – השטיח בסלון מחכה לכם.