חיזוי עתידות, פרנסה, פתיחה בגורל ופתיחה בקלפים, חייגו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

כפי שההיסטוריה מספרת, קלפי טארוט התחילו בהתחלה בתור קלפי משחק של בני האצולה. עם הזמן, התפתחה האמונה ביכולות החיזוי של הקלפים, והיא נמשכת עד להיום. עם זאת, קלפי טארוט אינם משמשים רק לחיזוי עתידות, וקיימות גרסאות רבות ושיטות רבות לקריאה בקלפי טארוט שלא רואות בקלפים אלה כקלפים ניבואיים, אלא הרבה מעבר לכך.

 

גישה מאוד נפוצה לגבי קלפי טארוט, היא שהם נותנים לנו פשוט מאוד פרספקטיבה אחרת על החיים. אנחנו רגילים לחיות את חיינו בלי להעמיק בדברים שמובנים לנו מאליהם, ככה שאנחנו למעשה לא מייחסים יותר מדי חשיבות לתרחישים שקורים במהלך חיינו. כשאנחנו נתקלים בבעיה, מקסימום אנחנו נעזרים באנשים אחרים, בעיקר באלה שקרובים אלינו, שאומנם מנסים באמת לעזור לנו – אך פועלים מתוך השקפת עולמם האישית.

 

בשונה מכך, קלפי טארוט אינם מקור הפועל מתוך השקפת עולם כזו או אחרת. קלפי טארוט הם מקור ניטרלי לחלוטין, שיכול לתת לנו באמת נקודת מבט אחרת, ולהראות לנו דברים שאנחנו בכלל לא מייחסים אליהם חשיבות ולא היינו חושבים לייחס אליהם חשיבות לולא הקלפים. הם יכולים להראות לנו את הדרך של הנתיב שלנו בבירור, ומה עלול לקרות אילו נמשיך בנתיב בו אנחנו נמצאים כרגע.

 

כך למשל, קלפי טארוט יכולים להורות לנו שאנחנו בדרך הטובה והנכונה, אבל, ואבל גדול – אם בגלל הידיעה הזאת, נתחיל לזלזל כי נאמר לעצמנו “אנחנו גם ככה בדרך הנכונה, גם ככה נצליח, אין מה להשקיע” – זה ישנה לחלוטין את הגורל שלנו. קלפי טארוט באים לומר לנו שאנחנו בדרך הנכונה, אבל רק בתנאי שנמשיך כמו שאנחנו עכשיו – אחרת, הם ממש לא יהיו צודקים.

 

בצורה הזאת, קלפי טארוט הם אינם ניבואיים – הם באים לשקף לנו את הנתיב שבחרנו בו. את הנתיב הזה תמיד אפשר לשנות, תמיד אפשר לבחור בדרך אחרת, תמיד אפשר לראות את הדברים מנקודת מבט אחרת ומגישה אחרת. בסופו של דבר, יש אינסוף אפשרויות ונתיבים בהם אנחנו יכולים לבחור – ואנחנו יכולים פשוט לבחור באופן אקראי, או לחשוב לפני ולשקול לפני בעזרת התייעצות עם גורם עליון – קלפי טארוט.