מזלות וייעוץ בנושא מזלות עכשיו ממומחים שלנו בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

מזלות מים הם מזלות מאוד רגשיים, הם מונעים מאוד מהרגש ופחות מהשכל. ניתן לומר כי הם לעיתים אימפולסיביים מאוד, פועלים מאוד מהבטן – אך זה גם מהווה עבורם יתרון, שכן רוב הפעמים האינסטינקטים שלהם לא טועים והאינוטאיציות שלהם חזקות מאוד. בני מזלות מים הם אנשים עם מעלות רבות, הם מאוד דאגניים, רחמניים ומוסריים, אך עם זאת, קשה להם להכיל את העולם שסביבם, והרבה פעמים הם סגורים מאוד.

 

בני מזלות מים יודעים להסתדר מצוין, יודעים להתמודד, יודעים להרים את עצמם כשצריך. הם יודעים להעלות על עצמם מנטאלית ולהתמודד גם עם מצבים מאוד קשים ומאוד מאתגרים. הם מזלות מאוד מאוד טוטאלים – יש אצלהם הרבה מאוד אלמנטים של או הכל או כלום, שזה יכול להקנות להם גם יתרונות מסויימים על אחרים, אך הרבה מאוד פעמים הדבר מהווה עבורם מגבלה.

 

מזלות מים הם מזלות מאוד תחרותיים, מאוד שאפתניים, רוצים להגיע להישגים רבים, רוצים ששמם יילך לפניהם. הם אנשים שיודעים לשמור על סודות – ולכן מתאים להם תפקידים בכירים הדורשים נאמנות לתפקיד. הם לא אנשים שיפקירו את התפקיד שלהם וימכרו את האנשים שהם מכירים – חשוב להם מאוד העקרונות שלהם. הם יודעים מאוד להתמיד במשהו שהם דובקים בו, ויודעים להתאים את עצמם לסביבה.

 

מתאים להם מאוד תפקידים של ניהול והנהגה כיוון שהם מאוד פרפקציוניסטים ולא אוהבים לעגל פינות. היתרונות שלהם בתפקיד הם שיש להם אינטואיציה מאוד חזקה, הם יודעים לחשוב בצורה יצירתית מאוד, ואוהבים להביא פרספקטיבה וצורת חשיבה שונה שאין לאנשים אחרים – מה שמבליט אותם ומייחד אותם בצורה יוצאת דופן מאשר אחרים. הם לא יפלטו מידע מסווג, ויודעים לאלתר בצורה נפלאה.

 

גם מבחינת זוגיות, מזלות מים הם מזלות מאוד רומנטיים, מאוד חשוב להם הקשר האישי, הם אנשים מאוד רגשיים. יש להם נטייה לקנא, לדרוש הרבה מאוד תשומת לב, הרבה פעמים הם חסרי ביטחון וחושבים שמעדיפים אחרים על פניהם. כשהם רוצים מישהו, הם ינקטו בכל האמצעים על מנת להשיג אותו או אותה. יש להם קריזמה וקסם שהולכים לפניהם, וזה משהו שאי אפשר לקחת מהם.