מזל טלה? בואו לקבל תחזית אסטרולוגית בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

מאפייני מזלות טלה:

בני מזל טלה מתאפיינים בהרפתקנות, בטחון עצמי גבוה, דינמאיות, פרקטיות, פועלים מהר, מקבלים מהר החלטות, לא אוהבים להסס, לא אוהבים להתמעמע, אוהבים לבצע, לעמוד ביעדים שהם מציבים לעצמם, אוהבים לפעול בעצמאות, לא אוהבים לחכות שיגישו להם לצלחת – יש להם יכולת להגדיל ראש ולקחת את

 

העניינים לידיים שלהם. הם אנשים מאוד גלויים ולא מסתירים את מה שיושב להם על הלב.

הצדדים הפחות טובים המאפיינים את בני מזל טלה הם נטייה מאוד חזקה לאנוכיות ולראות רק את עצמם, יש להם נטייה לאבד בקלות את הסבלנות ולהיות תוקפניים כלפי אחרים. כשהם מתעצבנים הם נוטים לאבד את העשתונות ולפעול באימפולסיביות רבה. בגלל הדחף שלהם לבצע הכל כאן ועכשיו הם פועלים בפזיזות רבה, ופעמים רבות בצורה מאוד יהירה ומתנשאת.

 

מאפייני מזלות שור:

בני מזל שור מתאפיינים בסבלנות רבה מאוד, איפוק, שיקול דעת. הם לא אוהבים לפעול במהירות בלי מחשבה, הם אוהבים לקחת את הזמן שלהם על מנת לקבל החלטות שקולות ונבונות. הם אנשים שמאוד מחוברים אל הקרקע, מאוד משפחתיים, מאוד חשוב להם הקשרים החזקים עם האנשים אותם הם אוהבים. בני מזל שור הם אנשים נאמנים מאוד ואפשר לסמוך עליהם בכל דבר, בני זוג מאוד נאמנים וטובים, תמיד אכפת להם, תמיד מראים את הרגש שלהם וקשה להם להסתיר אותו. יש להם ביטחון עצמי כשהם רוצים, הם יכולים להגיע להישגים שלהם כיוון שהם נוטים לדבוק במטרה ולהתמיד. מה שעוד מאפיין אותם הוא היצירתיות הרבה שלהם והיכולת לחשוב מחוץ לקופסא.

 

הצדדים השליליים של מזל שור הם איבוד עשתונות כאשר הם מתעצבנים – אומנם קשה מאוד לעצבן אותם, והם נוטים לשמור על כמה שיותר איפוק, אבל כשהם מתפרצים – הם לא רואים בעיניים. בנוסף לכך, יש להם נטייה לנטור טינה, להיות רכושניים מאוד ולתלות את כל התקווה שלהם וכל השמחה שלהם במוצרים חומריים, קשה להם להתגמש, הם לא פתוחים לדעות אחרות, מאוד מאמינים בדרך של עצמם מה שגורם להם הרבה מאוד פעמים לאטימות רבה מאוד. הם אנשים מאוד שמרניים, לעיתים יותר מדי, מה שיוצר איזשהוא ריחוק בינם לבין שאר החברה.

 

למזלות שור קשה מאוד להסתגל למצבים חדשים, קשה להם עם שינויים, היציבות שלהם והחיבור לקרקע הם גם החולשה שלהם וגם היתרון שלהם. מצד אחד, קשה להם עם שינויים, מצד שני, זה הופך אותם לאנשים מאוד מקובעים וגורם להם לדרוך במקום ולא להתקדם, לפחד לקחת שינויים וסיכונים, לפחד להעז – וחבל מאוד, כי כאשר שור מציב לעצמו מטרה, הוא יעשה הכל על מנת להשיג אותה.