תחזית לפי המזל האישי שלכם בטלפון לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

לכל איש יש שם, ומזל,וגורל, ולפעמים כל זה נפגש במקום אחד – בהורוסקופ האישי.
מיליוני אנשים על הגלובוס מאמינים שלמזל שלתוכו הם נולדו יש השפעה משמעותית על החיים שלהם. אסטרולוגים בנו תורות שלמות על בסיס התובנה הזו, וכך, לאורך אלפי שנים, הנושא של מזלות מקבל מקום של כבוד (גם אם לפעמים כבוד-ערטילאי) בתרבות האנושית לדורותיה. אם היינו יכולים להפגיש בין אסטרונום לאסטרולוג מימי הביניים,לנביא מתקופת המקרא, למיסטיקן מעכשיו – בטוח שהיה להם על מה לדבר, ויותר בטוח שהם היו מדברים על מזלות.

זה באמת ‘סיפור מתגלגל’,כל ה’זודיאק’ הזה. לכו תאמינו שבימי קדם האמינו שיש ברקיע לא רק אלוהים ,אלא גם קשת שקופה,מעין גלגל,שמגן על הכוכבים ועל השמש,כשעל כל רצועת-גלגל יושבת חיה בעלת עוצמה ,כדי להבטיח את השמירה על ‘כבוד הרקיע’. מה שיותר מפליא הוא שגם אלפי שנים אחר כך,בואכם ימינו אנו, עדיין האמונה הזו תקפה,ועדיין 12 המזלות ‘מתגלגלים’ לתוך התרבות שלנו,לפחות מדי שבוע בהורוסקופ השבועי.

מרבית המזלות מסומנים על ידי חיות,ביניהם: גדי,טלה,עקרב,אריה,סרטן. וחלקם מסומנים על ידי אובייקטים אחרים, למשל: דלי,תאומים,קשת,וכדומה. יש טבלה מוסכמת באסטרולוגיה ובאסטרונומיה לגבי כל מזל והחיה או האובייקט שמסמלים אותו, ולגבי שייכותו של כל מזל לחודש-קונקרטי בשנה. התרבות המודרנית, כולל זו שלנו בעצם ‘ינקה’ את רעיון החלוקה לזמנים,לחודשים ולשנים מתפיסת הכוכבים והמזלות,השמש והירח שעוצמתם שולטת באיתני-הטבע ומפעילה את היקום ואחראית על הקיום ועל תפיסת-הזמן שבתוכו הכל מנהל.
כל חברה אנושית מחפשת לעשות לעצמה סדר בבלאגן,והתשובה לזה יכולה להיות פיתוח אמונות ודתות, שיטות שונות לחלוקת אירועי השנה,הקמת מבנים חברתיים והקמת מבנים פיזיים,התארגנויות בקבוצות, וכך הלאה. נראה שהמזלות הם תופעה קדומה שיש בה מתופעת ה’חיברות’ שמקובלת בסוציולוגיה, שבה קבוצת אנשים הופכת לקבוצה שמתקיימת ביחד,סביב תכנים משותפים ואינטרסים משותפים. המזלות איחדו סביבם בימי קדם קבוצות שבטיות שהאמינו בעוצמת המזלות וחיו על פי פרשנותן לגבי המזלות. כך,למשל,היתה למזלות השפעה על פעילות חקלאית, נדידת מגורים ממקום למקום,התיישבות ועזיבה,אגירת מים,קיום משק שיתופי, וכך הלאה.

בלינק הבא תוכלו לצלול לתוך מידע מרתק בנושא של מזלות, כולל מידע על המזל האישי שלכם.