שירות נומרולוגיה מנומרולוגים מומחים גם בטלפון הנייד שלכם:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

הנומרולוגיה עוזרת לנו להבין את האנרגיה הכוללת שבחיינו – לאן נושבת הרוח. הנומרולוגיה עוזרת לנו להבין את האנרגיה שמקיפה את כל היצורים החיים האחרים. תאריך הלידה בנומרולוגיה אומר לשפוך אור על מסלול החיים שלנו – וביום בו נולדנו – שם נקבע מספר הגורל שלנו – המספר שיאמר לנו מי אנחנו באמת, מה מתאים לנו לעשות בחיים, מה צופן לנו בעתיד.

 

מספר הגורל שלנו קובע לנו את הדברים הקריטים ביותר בחיים שלנו. איך תראה המשפחה שלנו, מה יהיה העיסוק שלנו, מה יהיה הפוטנציאל שלנו, מה נאהב לעשות, מי החברים שיהיו לנו, איזה זוגיות תהיה לנו ועוד. קריאה נומרולוגית זוגית למשל, משמשת בשביל לראות איך שני מספרי גורל של שני אנשים שונים מתפקדים יחדיו בהרמוניה – איזה מין קשר יש בינהם.

 

נומרולוגיה להתאמה ונישואין

כפי שצוין למעלה, ניתן לאחד בין שני פירושים של שני מספרי גורל של בני הזוג – על מנת לראות איזה אינטרקציה נוצרת בין שני המספרים – איזה יחסים מתקיימים בין שני המספרים. מזה ניתן ללמוד ולהשליך על הקשר בחיים האמיתיים.

 

זה בדיוק כמו למדוד את מהירות תנועתם של הכוכבים על צירם – בזמן שהשמש והירח רודפים אחד אחר השני במעגל נצחי, כולנו יודעים מי מקור האור במערכת יחסים זו! לפיכך, גם במערכות היחסים שלנו, אדם אחד לוקח את האחריות של להאיר והאחר הוא הנסחף הרגשי. אפשר לראות זאת גם כריקוד קוסמי יפייפה, בו כל אחד מבני הזוג עושה את חלקו.

 

הנומרולוגיה תעזור לך להחליט איזה מערכת יחסים תהיה לך, איזה בן/ת זוג כדאי לבחור, על איזה תכונות כדאי לשים דגש. האם דרוש מספר דומיננטי או פסיבי? עגול או מרובע? מספרי בני הזוג יכולים לעזור להם להבין בצורה טובה יותר עד כמה הם מתאימים אחד לשני.