רפואה טבעית והילינג בייעוץ טלפוני עם עשרות מומחים:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

לחץ, סטרס ומתח הן הרגשות שלכולנו יוצא להרגיש על בסיס יומיומי. המציאות שלנו היא דבר מאוד לחוץ. אנחנו אף פעם לא נחים, תמיד נמצאים בתזוזה – תמיד נופלות עלינו עוד ועוד משימות. להחזיר את הילדים מהגן, לקום מוקדם בבוקר, להעיר את כולם, להכין אוכל, לקוחות, בוסים, פקקים, ריבים.. אורח החיים שלנו מאוד לחוץ, מאוד קשוח. במצב כזה, קל מאוד להגיע לחוסר אנרגיה. חוסר אנרגיה על פי ההילינג הטבעי יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות.

 

מצבים של מחלות כאלה ואחרות, דכאונות, כאבים, הפרעות בראייה, בשמיעה וכדומה – כל אלה הם מצבים של חוסר אנרגיה בגוף. ההילינג דוגל לפתור את הבעיה הזאת מהשורש – כלומר, לטפל במקור הכאבים, במקור המחלה, בשורש של הבעיה. והשורש של הבעיה על-פי ההילינג – הוא חוסר איזון האנרגיה. מכאן הכל התחיל – חוסר איזון האנרגיה הוא היוצר של כל הבעיות.

 

על-פי ההילינג, על מנת להגיע לריפוי מלא של הגוף והנפש, עלינו לאזן את רמות האנרגיה שבגופנו. עלינו להבין תחילה בדיוק למה הגוף שלנו מלכתחילה שרוי במצב של חוסר איזון אנרגטי. גורמי לחץ שונים, למשל, יכולים להוציא את הגוף שלנו לחלוטין מאיזון. מצבים כמו חוסר יציבות בעבודה ובמערכות יחסים, קשיים לגבי הביטחון העצמי – חוסר השלמה עם המראה החיצוני או עם האישיות, מצבים משפחתיים כאלה ואחרים, מבחנים קרבים ובאים – כל אלה הם מצבים שיכולים להוציא אותנו לחלוטין מאיזון אנרגטי.

 

עלינו לשאול את עצמנו בדיוק למלא נקלענו למצב שכזה מלחכתילה. למה אנחנו כל-כך לחוצים – ומה אנחנו יכולים לעשות בנידון – כיצד אנחנו יכולים לשנות את המצב הזה לטובת מציאות אחרת, טובה יותר?

 

חשוב להבין – אין להפריד את הבריאות הפיזית עם הבריאות הנפשית של האדם. על-פי ההילינג הגוף עובד במכלול, מערכת שלמה. אין הפרדה בין גוף לנפש – מה שמשפיע על הגוף, משפיע גם על הנפש. מה שמשפיע על הנפש, משפיע על הגוף בדיוק באותה המידה. אתם יכולים לשים לב לזה בעצמכם, כשאתם מרגישים פיזית לא טוב – אוטומטית תרגישו נפשית לא טוב. מכאן האימרה נפש בריאה בגוף בריא.